Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgilisi Olma İhtimali Olan Kız

Derslerden birinde aynı sınıfta bulunduğumuz ve hoşlandığım bir kız var. Fakat kızın sevgilisi var mı emin değilim. Varsayalım ki bunu instagram vs den öğrenemedim.
Kızla iletişimimi ilerlettim ve ondan hoşlandığımı belirttim. Sevgilim var derse sizce ne yapmalıyım? Devam etmek etik mi? Eğer etikse, nasıl devam etmeliyim?

Sevgilisi varsa mutluluklar dileyerek, Başka kızlara yönel. Devam etmen etik birşey değil.

Başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz.

Son düzenleme:
Unutmadan şunu da söyleyeyim. Kızla iletişimi yüz yüze yaparsan çok daha etkili olur. Instagram takip edip yazma bence..

Yüz yüze iletişim kurabilirsen bir çaya davet edebilirsin. Ben genellikle biraz konuşabilir miyiz ? Diyorum.

Duygularını ilk başta belli etmene gerek yok. Arkadaş olarak yaklaşıp esprili şekilde " eee sevgilin falan var mı ? " Söyleyebilirsin.

Daha sonra duygularını söylersin. Başarılar.

Unutmadan şunu da söyleyeyim. Kızla iletişimi yüz yüze yaparsan çok daha etkili olur. Instagram takip edip yazma bence..

Yüz yüze iletişim kurabilirsen bir çaya davet edebilirsin. Ben genellikle biraz konuşabilir miyiz ? Diyorum.

Duygularını ilk başta belli etmene gerek yok. Arkadaş olarak yaklaşıp esprili şekilde " eee sevgilin falan var mı ? " Söyleyebilirsin.

Daha sonra duygularını söylersin. Başarılar.
Teşekkürler, ben de dediğin gibi yapmaya karar vermiştim bir arkadaşımla konuştuktan sonra. Zaten yüz yüze konuşuyoruz ve instagram hesabını bilmiyorum bile. Hatta kız benden daha çok girişken. El şakası falan yaptı ben bozdum kendisini biraz ama aramız fena değil, etkilemedi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8