• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sevgiliye karşı tavır.

Shine

Üye
Beyler ben hala bunu düzeltebilmiş değilim sanırım. Geçen hafta buluşmuştuk. Ne yapalım dedi bende hadi sinemaya gidelim dedim. Aklımda şey var beklenmeyen bir şey yaparak yiyişmeyecektim. Neyse gişenin önüne geldik. Yüzüme möl möl bakıyor. Vizyonda bir tane animasyon filmi vardı ona alıcam dedim. Kasaya geldim kendi paramı verdim baktım kız hiç çantasına yeltenmiyor. E hadi seni mi bekleyeceğiz burda dedim. Kızın yüzü düştü amk. Sinemaya girdik bu başladı somurtmaya bu nasıl film neden geldik buna dedi. Bende ne yani benimle mutlu değil misin dedim. O da hayır mutluyum ama başka bir filme gidebilirdik dedi. Bende ben bunu istedim dedim ve kapattım. Daha sonra aklıma kıyafet seçmek geldi. Girdik öyle boş boş beğeniyoruz almayacağız ama iyi vakit geçiriliyor tavsiye ederim. Ama o sırada aklıma takılan şey bu kızın çantasına hiç ama hiç yeltenmemesi. Yani bilmiyorum hoş bir durum değil. Ben kesinlikle ama kesinlikle bütün her şeyin erkek tarafından ödenmesine karşıyım. Eskiden öderdim kızların kölesiyken. Ama artık asla ödemem herkes kendi payına. Yani bence bunu beklemek bile yüzsüzlük beyler. En azından çantana elini at bir şey yap ama onu yapma. Her neyse bak yine sinirlendim aq. Çıktık kıyafetçilerden de Starbucks'a gidelim dedim. Gittik arkada oturacak bir yer ayarladıktan sonra ne alacaksın söyle alıp geleyim sen otur burada dedim. Türk kahvesi alırım dedi. Tamam dedim bekliyorum bi yandan elimle para işareti yapıp bekliyorum hala anlamadı. Para hanımefendi para dedim. Önceden de sinir olmuşum zaten suratına yumruğu çarpmamak için zor duruyorum. O da haa dedi başladı bakınmaya çantasına. 2-3 dakika karıştırdı. Yaa ben unutmuşum da evde bu seferlik sen alsan olur mu dedi. Bende kalkalım o zaman dedim.Beyler bu tür durumlarda tamam derim ama cidden sinemada yaptığına ayar oldum. Daha sonra evlere dağıldık. Beyler belki diyeceksiniz abartmışsın olum diye ama gerçekten o an öyle bir ruh haline büründüm ki. En nefret ettiğim kız tipidir.Şöyle bir tavsiyem var kıza fikirlerini sorun. Eğer mantıklıysa yapmanıza sen karar veriyormuş gibi cevap ver. Eğer mantıksızsa iyi olabilirdi aslında ama şu daha iyi olur tarzında bir söylemek iyi olabilir. Ben bu olayı biraz abarttım sanırım :D İyi forumlar..

Mr.Robot

Üye
Aynen biraz abartmissin . Bu seferlik benden olsun bir dahakine de sen ödersin tarzı bir şey söyleyebilirdin

MerLin

Üye
Ben ısmarlarım dicektin bidahakine ısmarlama sırası sende gibi imalarda bulunsan iyi olurdu ama iyi g*t etmişsin

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Abartmışsın sanki bayağı bayağı ama ne yalan söyleyeyim tebessümle okudum :D Parası olmayan maddi durumu kötü olan kızlar yok değil ama bazıları da sırf bedava geçinebilmek için takılıyor erkeklerle.
Yakındır ayrılığınız gibi geliyor.
Ben genelde kızın durumuna bakarım. Cidden fakir fukaraysa mahcup etmemeye çalışırım. Bu seferlik benden olsun derim. Yok durumu yerinde ve elini hiç çantasına götürmeye tenezzül etmiyorsa bozuntuya vermem. O olaydan sonra ya samimiyetimi bitirir ya da kendisinden aynı davranışı beklerim. Yok yine olmuyorsa zorlamanın manası yok. Yiyicidir.
Bu olayda abartmış olsan da iyi olmuş diyorum sadece. Kız erkek fark etmez buluşmaya giderken yanında parası bulunmalı bir miktar. Sonuçta insanlık hali o an sende olmayabilir. O zaman hesabı ödemeyip öylece ortada mı kalacaksınız?
Ayrılığa kendini hazırla ama dert etme. Gerçi pek dert edecek bir hava sezmedim sende. :D

Alfa

Üye
Dostum starbucksa veya sinemaya gitmeden önce hadi xxx yerine gidelim bu seferlik şansın var bendensin ama bir dahakine sendeniz dersin. Bu sayede sonra ki buluşmayı da rahat bir şekilde ayarlamış olursun. Hem belki de kızın yanında para yoktur gerçektende. Kalkalım demen çok saçma olmuş. Paran yok hadi kalkalim ne aq. Ulan ben yolda bulduğum biriyle gitsem yanimizda para yok senden olur mu derse tamam derim.

Shine

Üye
Abartmışsın sanki bayağı bayağı ama ne yalan söyleyeyim tebessümle okudum :D Parası olmayan maddi durumu kötü olan kızlar yok değil ama bazıları da sırf bedava geçinebilmek için takılıyor erkeklerle.
Yakındır ayrılığınız gibi geliyor.
Ben genelde kızın durumuna bakarım. Cidden fakir fukaraysa mahcup etmemeye çalışırım. Bu seferlik benden olsun derim. Yok durumu yerinde ve elini hiç çantasına götürmeye tenezzül etmiyorsa bozuntuya vermem. O olaydan sonra ya samimiyetimi bitirir ya da kendisinden aynı davranışı beklerim. Yok yine olmuyorsa zorlamanın manası yok. Yiyicidir.
Bu olayda abartmış olsan da iyi olmuş diyorum sadece. Kız erkek fark etmez buluşmaya giderken yanında parası bulunmalı bir miktar. Sonuçta insanlık hali o an sende olmayabilir. O zaman hesabı ödemeyip öylece ortada mı kalacaksınız?
Ayrılığa kendini hazırla ama dert etme. Gerçi pek dert edecek bir hava sezmedim sende. :D
Kızlara öyle yaklaşıyorum artık ne olacağı belli olmuyor ??

Shine

Üye
Dostum starbucksa veya sinemaya gitmeden önce hadi xxx yerine gidelim bu seferlik şansın var bendensin ama bir dahakine sendeniz dersin. Bu sayede sonra ki buluşmayı da rahat bir şekilde ayarlamış olursun. Hem belki de kızın yanında para yoktur gerçektende. Kalkalım demen çok saçma olmuş. Paran yok hadi kalkalim ne aq. Ulan ben yolda bulduğum biriyle gitsem yanimizda para yok senden olur mu derse tamam derim.
O farklı bu farklı kardeşim. Ben onunla buluşacağımı söylemişim ona göre para getirecekti. Artı hiç yeltenmemesi ayrı mesele