Sevişme 101 (A'dan Z'ye)

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
273
Şehir
İstanbul
Nasıl etkili bir şekilde sevişilir?

Selamlar.

Öncelikle belirtmek istiyorum ki bu anlatacaklarım, kendi fikirim değil, okuduğum kitap(Taocu s*ks), makalelerden ve Tecrübe vs. Toplayıp kendimce derlediğim bir yazı. Uzun Olacak, Ama Değecek!


Sevişmek Güzeldir, ama cinsel videolardaki gibi değildir(porn* işte anlayın). Tek bir püf nokta var. Sevişmenin amacı sadece kadına hizmet etmektir. Yani ben iki gidip geleyim zevkime bakayım değildir. Olsa da bunun adı Sevişme değildir. Peki ya gerçek, zevki doruklarda hissettiniz, unutmayacağız bir sevişmeyi nasıl yapabiliriz. Bu sevişme bittikten sonra hatundan ayrılsak bile fuckbodysi nasıl oluruz? bunların cevabı var.


Öncelikle yazmaya başlamadan önce Taocu s*ks Kitabını Tavsiye Ediyorum. Çin Hükümdarlarının çok fazla seksten ve boşalmadan dolayı güçsüz düştüklerinden çinli bilgeler bu öğretiyi bulmuşlar. İçinde Yeşim sapı(Penis) gibi özel kelimeler var bazı baskılarında açıklamıyor bir bakın kelime sözlüğüne.

Dediğimiz gibi s*ks sadece kadın içindir, erkek kadın zevk aldığı sürece zevk alır.(Gerçek Seksten bahsediyorum.) s*ks bir kere 2 dakika bitecek bir şey değil. Mümkün olduğunca uzun ve dolu olmalı. Bu süre içerisinde ne yapacağız? Kadın Vücudu bir Orman gibidir, yaşamak için keşfetmek zorundasınız . Buradaki anahtar kelime "Keşfetmek". 3 bölüme Ayırıyorum, baş, gövde ve kasıklar.


Söylediklerimi imaje etmeniz önemli.
#Baş/Kafa bölümü#

Güzel bir kadın hayal edin. Kulağından başlıyoruz, güzel bir parfüm kokusu almış gibi, yavaş ve uzun soluyun Burnumuz temas etti edecek mesafede olacak. Uzun aralıklarla kızın kulak arkasında ve boynunda gezerken boyununa hafif hafif buseler kondurun. Bunu yaptıktan bir süre sonra sizde ve kızda sıcaklık artışı ve yanağında kızarmalar olacaktır. Kız elleriyle sizi kendine çekecektir. Bu tepkilerin oranı arttıkça sıra dudaklara gelir. Dudaklar buranın ölüm vuruşu dediğimiz kısımdır. Dudağınızı kızın dudağına getirin ama değdi değecek konuma getirin kız kendini kaybedeceği için dudaklarınıza saldıracaktır, geri çekilin hafif. Daha sonra 30 Saniye daha boyun gidin ve dudağına hafif yaklaşın ve hafif buse ile başlayın öpüşmeye. Kız yamyam gibi sömürecektir, sıkıntı yok devam.

#Gövde bölümü#
Gerekli öpüşme süresi geçtikten sonra(gidişata göre değişir 5-10dakika filan.) Kızı hafif hafif soyuyoruz, dedik başta her şey yavaş olmalı. soyarken öpüşmeye devam edin. Soyduktan sonra(sadece gövdeyi) öpüşmeyi hafiften bırakın ve boyundan göğüslere buse kondurmaya başlayın. Tabii sadece dudaklarınız çalışmayacak aynı zamanda kadının göğüslerini hafif kavrayın belini vs kavrayın. Burası önemli, Ellerinizde keşfetsin dudaklarınızda. Göğüs ve karın bölgesini yine değdi değecek mesafeden yavaş ve uzun nefes alıp-veriyoruz ve buseler konduruyoruz. kadının sizi kendine daha çok çekecektir, sıcaklık son derece yüksek hissedilecektir. Bu sırada başlayın göğüs uclarınnı sömürmeye, elleriniz kavrasın dudaklarınız öpüşüyormuş edasıyla saldırsın. Belli bir zaman sonra kadının poposunu sıkmaya başlayın vs. dudak gögüslerdeyken eller keşfetmekte devam etsin.


#Kasık bölümü#
Buraya bekliyordunuz dimi çakallar. Neyse devam. Kadının altındaki pantolonunu vs. ne varsa çıkarın. Karşınında artık hazine var. Ama bu hazineye hemen saldıramamak gerek. Etrafta bubi tuzakları olabilir.(Baya komiksin Versay kardeş). Hazine karşınızda iken bacakları 2 yana açın ve bacak içlerini yine hafif, uzun nefes ve busecikler kondurun. Bu kadını daha fazla şevke ulaştırır. Ben bile bundan zevk alıyorum aq, kadın nasıl almasın. Dilinizin ucu ile baldırın iç kısmıyla hafif gezinin Bu sırada sakın ola ki vajinaya temas etmeyin. Hayvanı korkutacaksınız yoksa! dudaklar, diller işlevini yürütürken eller meme, popo, baldır dışlarını sıkar okşar ve gezer vaziyette olmalı(Eller çok önemli). Kadın bacaklarıyla seni saracaktır. saçını omzunu vs. Delice sıkacaktır. Kıvaranacaktır. Bırak Kıvransın Kahpe :).

#Vezir-Rezil Eden Bölüm#

Şimdi Ölüm Vuruşu önemli. Rakibinize tek bir vuruş hakkınız var, vuramazsanız o size vuracak. Hazineye hafif hafif yaklaşıyorsunuz. busecikler kondura kondura soluya soluya gel. Direkt temas yok. İlk önce buseciklerle vajina etrafında halkalar çizmeye başlayın, daha sonra vajina dış duvarlarına kondurun. Ellerinizle Klirotis Neden topcuğu bir aydınlatın. Busecikler, kondurun. Kadın kafasını bastıracaktır. Kalçasını hareket ettirecektir. Devam reis, korkma, Saldır. hafif hafif yalamaya başla. dilin ucuyla sağa sola vurdur. Tepkiler arttıktan sonra dilini deliğe dilini veya bir parmağını çok hafif 1-3cm sok çıkar. (Voov Neler Oluyor) Elini kanca haline getir ve 1-5 cm sok. Orada hasas bir bölüm var. ondan sonra çıkar malafat-ul üstadı, tak şapkanı Hafif hafif ilerle birden girme her şey gider. Sırada bekler gibi yavaş yavaş ilerleyeceksin. tabi burada önemli olan kız streste olacaktır. Eller vücutta geziyor olacak sıkacak okşayacak, dudaklar öpüşecektir. Önemli olan kısım. pornolardaki gibi durmayın. Yok öyle bir şey. Bu esnada penis vajinayla ellerin ve dudakların gerekli yerlerle ilgilenmeli önemli!.

#3Sıg 1 Derin #
Öyle direkt olarak köklemek yok aslan. Ağır ol biraz, her şey yavaş. İlk önce 3 sığ 1 derin dalış yapmalısın. ondan sonra 4 sığ 2 derin gibi değişik varyasyonlar olabilir. Kesinlikle sığ sayısı fazla olmalı derinden. Nedeni Vajinanın 3-5cm derinliğinde olan hassas kısım. yani kız için 10cm penisiniz olması kafi. Dediğim gibi sığ derin gidin gelin. Sürekli aynı tempoda gibin bu ölüm vuruşunun etkisini arttırır. Yani yavaşlık belli bir müddet aynı, hızlılık aynı olacak. Sürekli değişim olmamalı. Eller, dudaklar vücut üstünde yine gezmelerde olacak.

# Tutma Yöntemi #

Pelvis kası diyoruz, hani B*kunuz ucuna gelirde onu itersiniz ya o sıktığın kas bildin mi? he bildin bildin. İşte boşalmayı hissettiğin an yani biraz daha zorlarsam patlayacağım dediğin an çıkar malafatı bu kası sıkmaya başla ve yavaş, derin nefes al. Bunu 5 dakika devam ettir ve yine yamul. Bu yöntem senin boşalmanı engeller. Orgazm olursun ama meni dışarı çıkmaz.

#Bittikten sonra#
Her şey bitti. Alan memnun veren memnun. Kızla 5-10 dakika ilgilenin(Biliyorum mevzu bitince zor oluyor ama yapın) öpücük kondurun vs. ondan sonra seni seviyorum değin ve kenara çekilin. Ondan sonra Aşkım biz neyiz lafları altında ezilin Hadi Eyw.


Neyse gideyim de 31 çekeyim. HAhahaaa! (İroni Canım benim İroni)

Bu yöntem sayesinde zevk alırsınız ve fuckbody olursunuz.


Saygılarımla Versay.
 

macellan

Üye
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
21
Yaş
19
Şehir
İzmir
Hepsi çok güzel anlatılmış eline sağlık.
Bunlara ek olarak genelde ufak göğüslü kadınlar göğüslerine dokunulduğunda gereksiz strese girebilir hiç zaman kaybetmeyin eğer ki böyle bir durum sezerseniz gövdenin yan taraflarında yukarıdan aşağıya parmak uçlarınızla hafifce gezinin. Bunu özellikle bacakların iç kısmını öperken yaparsanız daha etkili olacaktır. Daha sonra hazineye yaklaşacağınız sırada parmaklarınızı vucudun yanlarından kasıklarına doğru yavasca oksayarak getirip birleştirdikten sonra kalan bölüme geçebilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederim :)

Edit: Fakat ufak göğüsleri olan kadınların genelde göğüsleriyle kimse ilgilenmediği için göğüslerine odaklanarak ona hiç unutamayacağı başkalarının yaşatmadığı bir zevki tattırma imkanı sunma fırsatınızda var. Bunu da aklınızdan çıkarmayın :)
 
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
17
Yaş
20
Şehir
Eskişehir
Taocu S*ks kitabı dışında önerebileceğiniz bu tür kitaplar var mı?

Aynı yazarın "Sevişen çiftlere taocu sevişme" adında bir kitabı daha var. Bu Kitap hakkında fikri olan var mı?
 
Mobile app for XenForo 2 by Appify
Üst