• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sevişme Bitti, Ne Olacak Şimdi?

Faydasını Gördünüz mü?

  • Evet

    Kullanılan: 7 100.0%
  • Hayır

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    7

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
417
Şehir
İstanbul
Daha Önceki Yazılar İçin

- Kadının Zirvesi (Orgazm) 101

- Erken Boşalma 101

- Pıttık Yalama Sanatı 101

- Sevişme 101

Yazılarına Ulaşabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Sevişme bitti, 2 tarafta son derece şiddetli orgazmlar yaşadı ve pestiliniz çıktı. Ne olacak şimdi? Boxerımızı çekip çay içmeye mi gideceğiz?


Hayır!

Hazır keyfim yerine gelmişken ve arkada Müslüm Baba- Affet çalarken bu müthiş uyumu kaçıramam. Dolayısıyla Bu Konuyu Yazmanın Tam Vakti.


Düşünelim!
- Kız size en mahrem yerini açmış ve sizde penisinizle kızın vajinasında 10kilometre yaptınız, karşıklı orgazm yaşanmış ve bittiniz. Penisiniz Eyvallah Usta Nidalarıyla Kendi Köşesine Çekilirken, Sizlerde öyle sap gibi durmayacaksınız. Artık bir yere boşaldınız, artık üstüne mi, ağzına mı bilmem. Kısacası iş bittikten sonra kalkıp gitmeyeceğiz veya afedersiniz ama öküzün trene baktığı gibi de kıza bakmayacağız.

Ne yapacağız?

-Daha önce de dediğim gibi kız mahremini açmış, biz ona teşekkürlerimizi iletmemiz lazım. Bu tabii direkt olarak "Teşekkür Ederim" değil, bunu bedensel olarak ifade edeceğiz. ejakülasyon gerçekleştikten sonra kızın belinden aşağı bırakıyoruz ve boyuna, göğüslerine, dudaklarına ve kulaklarına yoğunlaşıyoruz. Anlayacağınız üzere ön sevişmeye başlar gibi bitiyoruz.

-Buradaki püf nokta hararetli şekilde öpüşmek veya elleşmek değil. Gayet yavaş, arkanızdan atlı kovalıyormuş gibi değil. Sakin sakin öpüşün, koklayın, göğüsünü sıkın veya meme uçlarını yalayın öpün. 5 dakika filan bunu yapın ve yatağın kenarına atın kendinizi. Kız ya sarılacaktır veya üstünden bir vinç geçtiği için kendine gelmesi için dinlenecektir. 10 kilometre ne demek aq :) Bırakın dinlesin üstelemeyin fazla.

-Eğer Buradan Sonra Haydar Size "Abi Bir Kere Daha" Derse; kıza dönün tekrar Ön sevişmeye başlayın. tabii biraz daha şiddetli başlamalısınız, sonuçta kız alıştı. yavaşlık süresi biraz daha kısalabilir.

-Eğer bittiyse, son teşekkür hareketimizi yukardaki gibi yaptık ve yatağa uzandık. Dinlenin, zaten yoruldunuz. Bunun dışında yapmanız gereken ve yapmamanız gereken şeyler var.


1- Nasıldı? veya türevi şeyler sakın söylemeyin.
2- Sırf kız verdi diye Kişiliğinizden vazgeçmeyin.
3- Kıza Helalim Gözüyle Bakmayın(Bunu söylemem bile Neyse)
4- Dinlendikten sonra kızı postalamaya kalkmayın, bir çay için.
5- TAVIRLARINIZ MUTLAKA HER ZAMAN YAPTINIZ BİR ŞEY Mİ GİBİ OLSUN. (Büyük harflerle yazdım artık anladın önemini)
6- Karaktersiz gibi arkadaşlarınıza bahsetmeyin, şöyle çevirdim böyle çevirdim demeyin.
7- Yazdıklarımı ve diğer başlıkları okudunuz taktirde bırakın kız size yalvaracaktır.
Saygılarımla Versay
 
Üst