• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dizi Arıyorum Sherlock gibi gözlemleme

Bukowskii

Üye
Beyler Bu hafta Sherlock Holmes dizisine başladım sherlock gibi gözlemi sizce yapabilir miyiz ? hızlı bir şekilde düşünme konuşma bana kalırsa mümkün gibi siz bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ???

Ekli dosyalar

FromendD

Üye
Çok zor imkansıza yakın sherlock gibi olmak üstün bir şeylerinin olması lazım ama Amerika istihbarat dizileri var oradaki adamlar gibi uzun bir süreçle olabilirsin

FromendD

Üye
Dizilerde çok abartıyorlar başroller gibi olman bütün hepsinde imkansıza yakın çünkü abartıyorlar en azından benim bildiğim dizilerde çok bir beklentin olmasın baya bilgili olman lazım her şeyi gözlemlemen lazım ama aynı zamanda üstün zekan vs. olması lazım şuan the mentalist izliyorum sherlock a göre düşük ama onun gibi olmak ta çok zor (başrol)

Bukowskii

Üye
Dizilerde çok abartıyorlar başroller gibi olman bütün hepsinde imkansıza yakın çünkü abartıyorlar en azından benim bildiğim dizilerde çok bir beklentin olmasın baya bilgili olman lazım her şeyi gözlemlemen lazım ama aynı zamanda üstün zekan vs. olması lazım şuan the mentalist izliyorum sherlock a göre düşük ama onun gibi olmak ta çok zor (başrol)
Onlar kadar olmasam da en iyi şekilde gözlemleme yeteneğimi geliştirmeliyim

Lotus

Üye
Sherlock Holmes gibi düşünmek adlı kitabı okursan yaparsın. Zihin sarayını da anlatıyor insanları incelerken ne yapacağımızı da..