Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Shit-test örnek SS

şutlandığımı sanmıyorum ortamı yumuşattım , şuan kafasına göre arıyor yazıyor
Yok hayır şutlandın demedim. Bu bir istisna. Ve zaten shit testlerin "genelinden" geçmen gerekiyor. Arada illaki hata olacaktır. Takılma...

fotoğrafı herhangi bir siteye upload et oradan linki konuya yapıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bak sana mesajlaşmanın nasıl gidişat göstereceğini yazayım aynı sohbette, sen de ona göre çıkarımlar yaparsın.
+Kimle fingirdedin gece?
-Bilmem sayamadım. Bir türlü bırakmadılar gideyim. (Normal de son cümleyi söylemezdim ama kızın dediklerine gelsin diye seninkileri de ekliyorum.)
+Hmm.. Gitmek istememişsin sen de demek ki !
-Yani, az çok sardı işte. Normal de yatacaktım da bırakmadılar. Ben de 6 ya kadar sohbet ettim. ( Asla tam olarak tatmin olduğunu belirtme )
+Oha!
-Ben burada hiçbir şey yazmazdım ve kızın bir şey yazmasını beklerdim. ( Fark ettiysen senin soruna da cevap vermemiş. Soru sorduğun da cevabını almazsan, sana bir soru sordum de. Sen de onunkini cevaplama. )
+Her gün böyle misin? Sen yani sohbet saran olunca 6 ları buluyor mu ? ( Uyumuştum sana yazdım devam ettim uykuma ) '' Bu kız sana ilgi duyuyor. ''
-Bakıyorum da hiç aklından çıkmıyorum galiba. Söylesene beni gün de kaç saat düşünüyorsun ^^ ? ( Fark ettiysen dalgaya alıyorum ve hiç ciddiyet salgılamıyorum. Ne sinir var ne stres. Kızı sıkıştırıyorum.
Kız da büyük ihtimal ne alaka falan der veya tam olarak seni istediğini söylemez fakat ona yakın şifreli bir şey söyler.
Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

Bak sana mesajlaşmanın nasıl gidişat göstereceğini yazayım aynı sohbette, sen de ona göre çıkarımlar yaparsın.
+Kimle fingirdedin gece?
-Bilmem sayamadım. Bir türlü bırakmadılar gideyim. (Normal de son cümleyi söylemezdim ama kızın dediklerine gelsin diye seninkileri de ekliyorum.)
+Hmm.. Gitmek istememişsin sen de demek ki !
-Yani, az çok sardı işte. Normal de yatacaktım da bırakmadılar. Ben de 6 ya kadar sohbet ettim. ( Asla tam olarak tatmin olduğunu belirtme )
+Oha!
-Ben burada hiçbir şey yazmazdım ve kızın bir şey yazmasını beklerdim. ( Fark ettiysen senin soruna da cevap vermemiş. Soru sorduğun da cevabını almazsan, sana bir soru sordum de. Sen de onunkini cevaplama. )
+Her gün böyle misin? Sen yani sohbet saran olunca 6 ları buluyor mu ? ( Uyumuştum sana yazdım devam ettim uykuma ) '' Bu kız sana ilgi duyuyor. ''
-Bakıyorum da hiç aklından çıkmıyorum galiba. Söylesene beni gün de kaç saat düşünüyorsun ^^ ? ( Fark ettiysen dalgaya alıyorum ve hiç ciddiyet salgılamıyorum. Ne sinir var ne stres. Kızı sıkıştırıyorum.
Kız da büyük ihtimal ne alaka falan der veya tam olarak seni istediğini söylemez fakat ona yakın şifreli bir şey söyler.
Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.
Anlıyorum teşekkür ederim.

En son da bozulmus kardesim.
Her gun boyle mi yapiyorsun dediginde
"Hayir ara sira bi iki gun ara veriyorum"
"Bazen daha da uzun surebiliyor"
Gibi yanitlar da olabilirdi . Ornek cok yani.
Ama yok ise hayir baska isim gucum yok filan agresif kacmis biraz yani shit testten tam notla gecememissin .

Selamlar ilk konum ve günde 2-3 saat bu forum da takılıyorum bugün başıma gelen olay shit testi savuşturdum nasıl ilerleme sizce?

Kalmışsın kanka. Hiç bir şekilde duygusal bi tepki vermemen gerekir. Unutma iki şekilde başarılı olabilirsin. 1) onayla-abart
2-reddet-abart
En kullanışlı olanı 1 numara ama duruma göre değişir
Abarttan kasıt dalgaya almak bu örneği ele alırsak
-her gün böyle misin ya saran olursa 6-7 filan
Cevap: 6-7 ne ki bazen 24 saat konuşuyoruz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8