Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sıfırdan Alfa’ya Giden Yol B3 Köleleştirme

Sıfırdan Alfa’ya Giden Yol B3 Köleleştirme

Forumu biraz incelediğimde kız tavlamaktan tutun kızı yatağa atmaya kadar yazılar gördüm. Hadi bunları uyguladınız kızı tavladınız, yatağa attınız sonra yavaş yavaş kızın size olan ilgisi azalmaya başladı.
Kız seni çözmüştür, sıkılır terk eder.
Oyunu oynarken sürekli meşgulüm, onlarca kız bana yazıyor havasına girmişsindir, kız böyle olmadığını öğrenir ve terk eder.
Kısaca aranızdaki çekim söner ve ilişki biter.

İşte bu nokta, kızı nasıl elinde tutacağın noktası anlatılmıyor. İşin aslı ben de bu konunun kötüye kullanılmasından dolayı anlatmamayı düşünmüştüm.

Tahtayı silin, başlıyoruz.

Köleleştirme

Kıza, onu mutlu eden şeyleri hayal ettirin. Hemen sonra modları değiştirin ve onu üzen şeyleri hayal ettirin. Bu kızın kafasında derin bir karışıklık ve anlaşılmazlık yaratacaktır. Daha sonra tekrar onu mutlu eden şeyler hakkında konuşmaya başlıyoruz. Bu sayede onun kafa karışıklığını mutluluğuna bağlıyoruz ve onu duygusal bir rollercoaster'a yerleştirmiş oluyoruz.
Kız burada hafif bir transa giriyor ve bilinçaltına sızmak bir hayli kolaylaşıyor.

Derin trans hali bilinçaltına inmemize ve onu uygun gördüğümüz şekilde proglamlamamıza olanak sağlar. Beynin aktif sol lobu, bilinçaltının kontrolünü elinde tutan pasif sağ lobuna erişme girişimlerini engeller. Bu durum bir binanın bozulan lambasını değiştirmek için sigortayı düşürmeye benzer. Beynin sağ lobu, bizim gerçeklikte ne istediğimizi açıkça ifade etmeye programlanmış olan bölümdür.

Yani kısaca kızın zihninin içinde mental bir düşme etkisi yaratıyoruz. Bu durum, beyin dalga aktivite düzeyini ayık düzeyden(beta) uyku(alpha) ya da derin uyku(theta) düzeyine getiriyor. Beyin dalga aktivetesi düzeyi alfaya ulaştığında, transa geçer. Beyin dalga aktivite düzeyini düşürmek içinse zihinsel düşüş etkisi yaratmak yeterlidir.

Sağ lob, bilinçaltının bulunduğu yerdir. Burası, zihnin telkin ve programlamaya açık olan kısmıdır. Beynimizin sol lobu düşünme ile meşgulse, sağ tarafa ulaşılmaz.(okulda dersleri unutmanızın bir sebebi de budur.) Trans hali beynin sol tarafını kullanım dışı bırakır, ve böylece sağ tarafa ulaşarak bu kısmı(bilinçaltını) kontrol edebiliriz.(My7'nin kullandığı yöntem tanıdık geldi mi dostum ha ? Beyinden, nlp'den anlamayan insanlar adama cahil dedi fakat...)

İşte bu nokta da kızın bilinçaltına sızıp onu baştan yaratabiliriz.

Dediği gibi: “Ben bunları bilinçaltına anlatıp süreklileştiriyorum.
Sen sadece genel kültür kazanıyorsun o ise gerçekliğini.”

Ayrıca:
2 ileri 1 geri taktiği, gaslighting manipülasyonu, uyum kurma, bağ oluşturma gibi yöntemler de kızı kendinize bağlamanız için etkilidir.
İleride bunlara da ufaktan değiniriz.

Nlp, hipnoz, manipülasyon ile bir süredir ben de ilgileniyorum. İşe yarar bir bilgi fakat insanlar gerçekten bunu kötüye kullanma eğilimine girişebilir. Paylaşmamanı tavsiye ederdim.

Bana bu konu da bir ornek verir misini? Yani kizi mutlu edicek bir hayali kafasinda canlandiricam.Daha sonra uzgun hissettirecek bir hayali mi kafasinda canlandiricam

Bana bu konu da bir ornek verir misini? Yani kizi mutlu edicek bir hayali kafasinda canlandiricam.Daha sonra uzgun hissettirecek bir hayali mi kafasinda canlandiricam

Bi öyle bi böyle ol.Ama baştan söyleyim, kendin ol. Ona her duyguyu tattırman gerekli bi şekilde.
Böyle yaptıkça kızın kafasında daha çok kalıcaksın, onun beyninde daha çok bulunursan bu daha çok nöral ağ demek.
Daha çok nöral ağ ise aşık olmaya giden yoldur.

Bir insanla olan yaşanmışlıklarda ne kadar çok hormon salgılanırsa ,duygu yaşanırsa o kadar çok nöral ağ örülür.Ne kadar çok nöral ağ örülmüşse bu kişi o kadar çok özel görülür ve unutulması güçleşir.

Manipülasyon eziklerin işidir , kızı doğal halinle tavlayamıyorsun veya elde tutamıyorsun ve ek bir çaba verme ihtiyacı hissediyorsun.

Devam edin.

Manipülasyon eziklerin işidir
Gereksiz ve Boş bir önerme. İnsanlar kendini olması gerekenden daha fazla iyi göstermek için bu yola girebilir. Örneğin kral muamelesi görmek için kral gibi davranın teknikleri vs. vardır. Şimdi bu manipülasyon tekniğini yapan biri ezik midir? yoksa güç ve liderlik statülerini daha kolay ve hızlı arttırmak isteyen biri midir?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8