Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sıfırdan Alfa’ya Giden Yol B3 Köleleştirme

Gerçekten cahilsin. Kendinle çelişiyorsun
Az önce bana gerizekalı diyorsun sonra kendi fikrini kabul ettirmek için hakaret kullanıyorum diyorsun.

Ayrıca madem bu senin fikrin ve bunu sana zorla kabul ettiremeyiz diyorsun(haklısın) o zaman neden tavus kuşu teorisini saçma bulan adama saldırıyorsun ? Dediğim gibi kendinle çelişiyorsun.

Gerçekten cahilsin. Kendinle çelişiyorsun
Az önce bana gerizekalı diyorsun sonra kendi fikrini kabul ettirmek için hakaret kullanıyorum diyorsun.

Ayrıca madem bu senin fikrin ve bunu sana zorla kabul ettiremeyiz diyorsun(haklısın) o zaman neden tavus kuşu teorisini saçma bulan adama saldırıyorsun ? Dediğim gibi kendinle çelişiyorsun.
Ona saldırmak yerine Kuşçubaşı'nın dediklerini onaylamıştım.
Yani sana göre Kuşçubaşı'da cahil ? :D
Konuştukça batıyorsun.

Boş yaptığın kısmın beni buna inanmak zorundaymışım gibi ve inanmazsam cahil olacakmışım gibi konuşmandı.
Tabii ki senin fikrine saygım var ve istediğin gibi düşünebilirsin.
Ama senin gibi düşünmeyenleri cahil olarak sınıflandırman doğru mu sence ?
Peki senin direkt olarak manipule eden eziktir demen ve bunu ben dahil ve diger uygulayan insanlara ezik sifatini takman ne kadar dogruysa senin de cahil olman o kadar dogru.

Peki senin direkt olarak manipule eden eziktir demen ve bunu ben dahil ve diger uygulayan insanlara ezik sifatini takman ne kadar dogruysa senin de cahil olman o kadar dogru.
Haklısın başına "Bence" koymalıydım.
Bu konuda hatalıyım.

Senin hatalı olduğun gibi :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8