Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sıfırdan Bir Adım

Kendimi sıfırlayıp yeni bir sayfa açmak istiyorum bulunduğum durumdan sıkıldım hem kadınlar hemde hayat konusunda nasıl başarılı olabilirim

Format at kendine.Şaka bi yana yarın farklı sen olarak yaşamaya başla.Hayallerindeki gibi.Zamananla alfa olursun yeğenim

Sıfırlamak diye bir şey yok o kadar kolay değil çünkü sen 18 yaşındaysan 18 yılını silmen gerek bu kolay değil zamanla değişeceksin tamamen değiştim demen içinde en az 3-4 yıl gerek

Sıfırlamak diye bir şey yok o kadar kolay değil çünkü sen 18 yaşındaysan 18 yılını silmen gerek bu kolay değil zamanla değişeceksin tamamen değiştim demen içinde en az 3-4 yıl gerek
Illaki öyle olur ama süreyi o kadar uzun tutma niyetinde değilim biran önce kendimi toparlamalıyım ve sizin taktikleriniz neydi neler yardımcı oldu değişen özellikleriniz vs bilmek ve ona göre davranmak istiyorum

Illaki öyle olur ama süreyi o kadar uzun tutma niyetinde değilim biran önce kendimi toparlamalıyım ve sizin taktikleriniz neydi neler yardımcı oldu değişen özellikleriniz vs bilmek ve ona göre davranmak istiyorum
Geçmişi aklına getirmeye çalışma çevreni değiştir çevrene baktığında bile geçmişini hatırlarsın hatta aile de bile böyle kolay değil elinden geldiğince eskiden olan şeylerin olmamasını sağla

Geçmişi aklına getirmeye çalışma çevreni değiştir çevrene baktığında bile geçmişini hatırlarsın hatta aile de bile böyle kolay değil elinden geldiğince eskiden olan şeylerin olmamasını sağla
Aklımda bulunsun bunlar nofap vs gereklimi peki

Aklımda bulunsun bunlar nofap vs gereklimi peki
Nofap motive için değiştim diyebilmek için çok önemli bir kaynak kesinlikle öneriyorum olmasını gereklidir sana fayda sağlayan şeyler motive de sağlar değiştim de diyebilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8