• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Siftah raporu

FloodLea

Üye
Katılım
18 Ekim 2018
Mesajlar
20
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar bu raporum oyunu bilmeden sadece kızla tanışmak için yaptığım bir şeydi umarım bir faydası olur
Gemide stajımı yaparken bir kızdan numarasını istemiştim ve alabilmiştim.Ertesi gün kıza yazıyordum kız bana cevap vermiyordu yada konuyu kestirip atıyordu bende bunun verdiği üzüntüyle ne yapsam diye düşünüyordum gemiden ayrılma vaktim gelmişti Kadıköye doğru yanaşıyorduk sonra bankta tek başına oturan bir kızı gördüm.Kızın yanına oturup anlattığım tek şey dün bir kızdan numarasını aldığımı fakat sonra konuşamadığımı söylemekti(biraz da acıtasyon yapmıştım.)Her neyse sonrasında o banktaki kızın da numarasını aldım sonra evime doğru yol aldım...
Demek istediğim bazen başımızdan geçen bir olay ile açılış yapsak bile gerçekten yarar sağlıyor...Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.
 

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Kayseri
Ben de dün muhabbet falan etmeden direk açılış yaptım, sonuç negatif. Muhabbet etmeden asla açılmam artık. İyi ki saha yapmışım da eksiğimi görmüşüm.
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
428
Şehir
Kayseri
Gencler bi kizin once samimiyetini kazanin-sonra guvenini-sonra istediginizi kazanabilirsiniz( yavas-yavas siz anladiniz ne demek istedigimi)
 

BordoHap

Üye
Katılım
18 Ekim 2018
Mesajlar
12
Yaş
25
Şehir
İstanbul
Mükemmel olup muhabbet edilmeyi arzuladıkları olmak daha güzelbir yöntem tavsiye ediyorum
 
Üst