Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Siftah raporu

Arkadaşlar bu raporum oyunu bilmeden sadece kızla tanışmak için yaptığım bir şeydi umarım bir faydası olur
Gemide stajımı yaparken bir kızdan numarasını istemiştim ve alabilmiştim.Ertesi gün kıza yazıyordum kız bana cevap vermiyordu yada konuyu kestirip atıyordu bende bunun verdiği üzüntüyle ne yapsam diye düşünüyordum gemiden ayrılma vaktim gelmişti Kadıköye doğru yanaşıyorduk sonra bankta tek başına oturan bir kızı gördüm.Kızın yanına oturup anlattığım tek şey dün bir kızdan numarasını aldığımı fakat sonra konuşamadığımı söylemekti(biraz da acıtasyon yapmıştım.)Her neyse sonrasında o banktaki kızın da numarasını aldım sonra evime doğru yol aldım...
Demek istediğim bazen başımızdan geçen bir olay ile açılış yapsak bile gerçekten yarar sağlıyor...Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.

Ben de dün muhabbet falan etmeden direk açılış yaptım, sonuç negatif. Muhabbet etmeden asla açılmam artık. İyi ki saha yapmışım da eksiğimi görmüşüm.

Gencler bi kizin once samimiyetini kazanin-sonra guvenini-sonra istediginizi kazanabilirsiniz( yavas-yavas siz anladiniz ne demek istedigimi)

Mükemmel olup muhabbet edilmeyi arzuladıkları olmak daha güzelbir yöntem tavsiye ediyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8