• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sigarayı bırakmak.

@mustafa99

Üye
Selam beyler, uygun başlık bulamadım buraya yazayım dedim. yaklaşık 1.5 yıldır sigara kullanıyorum düzenli olarak, her içende olduğu gibi sağlığım kötü, hissediyorum. defalarca bırakma sürecine girip başaramadım. hayatımdan kalıcı olarak çıkarmak istiyorum ne yapabilirim?

Sigarayı nikotin olarak değilde güçlü insan hiçbir şeye bağımlı değildir olarak düşünürsen ve buna yönelik kendini motive edip , kriz anlarında böyle düşünürsen daha kolay bırakabilirsin. Diğer zararlarını hiç katmıyorum bile bırakmamız için sadece bu sebep yeterli.
Sen güçlüsün ,şanslısın buraya veyahut bu konulara denk gelmen tasadüfmü sanıyorsun .
Sen kendine söz geçirebilirsin, hayat senin için elinden geleni yapıyor sıra sende .

hesoyam

Üye
3 ay kullanmıştım hiç sevmedim. Tek seferde bıraktım 2 yıldır kullanmıyorum. Çok zararlı. Çok çok zararlı. Zehire para veriyorsun. Ne yapacağına gelirsek sana maliyetini ve zararlarını sigaradan ölen kisilerin bulabiliyorsan isimlerinin fotokopisini çıkar yaz. Akciğer kanseri olanlarınkinide yazabilirsin.

King

Üye
Neuro format ve EFT tekniğini öğren barış mus lunun beynine format at kitabı 7 yıl kadar sigara kullandım kitabı okuduktan sonra şaka olsun diye tekniği sigara bırakma üzerinde kullandım. 1 yıldır sigara içmiyorum uyguladığım teknik sigara içme hissini bastırmıyor direk bu hissi ortadan kaldırıyor. Yani söylemek istediğim bilinçaltındaki bir durumu sıfırlıyor. Şu an ben sigara içmeye korkan bişeyim sanki onu içsem ölücekmiş gibi hissediyorum.

King

Üye
Sigarayı nikotin olarak değilde güçlü insan hiçbir şeye bağımlı değildir olarak düşünürsen ve buna yönelik kendini motive edip , kriz anlarında böyle düşünürsen daha kolay bırakabilirsin. Diğer zararlarını hiç katmıyorum bile bırakmamız için sadece bu sebep yeterli.
Sen güçlüsün ,şanslısın buraya veyahut bu konulara denk gelmen tasadüfmü sanıyorsun .
Sen kendine söz geçirebilirsin, hayat senin için elinden geleni yapıyor sıra sende .
İşte ben bunu kastediyorum sigara içme hissini bastırıyorsun. Benim dediğim teknik ise bu hissi ortadan kaldırıyor