• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Silinebilir.

Tyler

Üye
İkisinin aynı şeye denk geldiğini söyle ve geç. Bu kadar kafaya takmana gerek yok. Sonuçta onunla evlilik değil, sikiş düşünüyorsun. Kız da, sana istediğini veriyor.
Bu arada beni oyalıyor mu dediğin de, yanlış platformda mıyım aq dedim kendi kendime. Kızlar soruyor falan mı lan bu dedim?

Tyler

Üye
%99 Bir sürü uydu erkekten sadece birisisin.
Seninle duygusal dürtülerini tamamlayıp, Onun gözündeki Alfa içinse geceleri üzülüyor.
Kız çoktan yönetimi ele almış, Seni parmağında oynatıyor farkında değilsin.

Dişiler doğuştan manipülatördür. Bunu sadece karanlığa gömülmüş erkekler anlayabilir.*
Fakat kızın sevişmesini de göz önünde bulundurmak gerekmez mi?

Tyler

Üye
Ne yani her seninle sevişen kızı feth ettiğini mi zannediyorsun? Cinsel duygularını bir şekilde tatmin etmek zorunda böyle de pekala ediyor.
Bir kadın bu cümleleri kuruyor ise %100 manipülatördür. Adım gibi de eminim. Artık 500 metre uzaktan nokta atışı yapabiliyorum o derece.
Yani diyorsun ki; dudağımı emdirecek daha iyisini bulana kadar, seninle idare edeceğim yakışıklı. Fakat sanma ki, seninle birlikteyim ! Yaptığım sadece azgınlığımı gidermek.
O zaman şutlamaktan başka çare yoktur.
Ya da vardır ?
Bu kızın bu davranışını görmezden gelip, başka kızlara yönelim kızı kıskandırıp kendine bağlamak ve onu daha sonra şutlamak.
Acı çektirmek bizim işimiz !

1.5 aydır haftada 2 3 kez buluştuğunuz, buluştuğunuzda birbirinizi öpüp el ele tutuştuğunuz kız hala sevgili değiliz flörtüz dese ne yapardınız? Böyle bir şey olabilir mi? İnsanlar 1 haftada sevgili oluyor bana reva görülen muameleye bak. Ben adam değil miyim? Oyalıyor mu beni?

Sevgili değiliz dedikten sonraki buluşmalarımızda yani son 2 buluşmamızda sarılmadım öpmedim dokunmadım. Kendisi elimi tutup sarıldı. Son buluşmamızda konsere gittik. Orada yine ben bir şey yapmadım kendi elimi tuttu, kendisini bana öptürdü ve öptü, elimi alıp kendisine sarıldı. Ondan önceki buluşmalarımızda ben sormadan sarılıp yanaktan öpüyordum hep.

Ben 23 kız 21

Instagramdan tanıştık, ortak bağımız aynı liseden mezun olmaktı. Ağustosta instagramda konuşmaya başladık.
Oyalamak ne kelime etrafında oynatıyor. Kız resmen "sen benim s*x oyuncağımsın" diyor. Bana kalırsa olay friendzonebenefits gibi.
Tavsiyem eğlencene bak cinsel zevkini al ama ilişki olarak bu kızı unut.

Umarım, güçlü olması gereken bir durum. Senin fikrini merak ettim sen ne yapardın bu durumda ?

Don Draper

Üye
Sevişmedik. Sevgili değiliz demeden önce buluştuğumuzda sarılıp öpüyordum bir şey demeden. Sevgili değil flörtüz dedikten sonra 2 kez buluştuk, o öptürdü bu sefer.

Sevişmedik. Sevgili değiliz demeden önce buluştuğumuzda sarılıp öpüyordum bir şey demeden. Sevgili değil flörtüz dedikten sonra 2 kez buluştuk, o öptürdü bu sefer.
O zaman cinsel tatmin veren bir oyuncak değilde ego tatmin eden bir oyuncak olmuşsun iki ucu boklu değnek.

Bu duruma getirmezdim, Bir yerlerde hata yapmışsamda zaten olmamıştır, Yeni adalara yelken.
Hayat seçimlerden ibarettir geçenlerde bununla ilgili bir bilgisayar oyunu keşfettim:
Adı: Layers of Fear oynamanı tavsiye ederim.
İyi dedin. Kesinlikle oyunu oynayacağım önerin için sağol.

Gümüş

Üye
Bu senin yolculuğun. Sürecin keyfini çıkar. Gelecek ilişkilerin için dersler çıkar (kadınlar çok şey öğretir). Bittiğinde üzülme. Dışarıda milyonlarca kız var.