• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Silinsin haketmiyorlar

Hangisi

• Oral

Kullanılan: 22 64.7%
  • Anal

Kullanılan: 12 35.3%

• Kullanılan toplam oy
    34

Versay

Üye
Selamlar!

Öpüşmek öyle herkesle yapılacak bir şey değil. Daha önceden yazdığım yazılardan da anlayacağınız üzere "Cinsellikte" nefes alsın yeter mantığı yoktur. Çünkü hep bir hizmet gerekli. Her şeyini, zamanını, mahremini, enerjini bir kişiye harcıyorsun(Tabii grup severler ayrı). Sırf o insan zevk alsın diye. Daha öncede dediğim gibi Sevişmek adı altında yapılan tüm fiiller "Bayana yöneliktir". partner zevk aldıkça sizde zevk alırsınız. Çünkü o iyi hizmet beraberinde sıcaklık, hareketlilik, ıslaklık ve en önemlisi haz verir. Sevişme esnasında put gibi duran, yarın ne giysem diye düşünen kadınla sevişmek eğer bir ruhsuz değilseniz Mastürbasyondan farkı yoktur. O yüzden Diğer yazılarımı okumadan önce ilk ve önemli tavsiyem Ten uyumunuz olan, bu kızın tipini, vücut hatlarını ve davranışlarını beğendiğiniz biriyle birlikte olun. Yoksa çok şey kaybeder ve zarara uğrarsınız.

Kısaca Geneleve filan gitmeyin aq. Çıtı pıtı bir kızla, mis gibi kokan bir bedenle ihtiyacınızı giderin.

Gelelim Öpüşmeye. Aslında nasıl yapmanızdan ziyade nelere dikkat etmek gerek onları söyleyeyim. Örneğin ben partnere dilimi emdirmeyi sevmem. Sanki kopacakta yutacakmış gibi gelir bana. Aklım çıkar aq.

Gençler, Romalılar, Sevgili Forum Halkı Diyeceklerime Kulak Verin. ön sevişme her zaman öpüşmeyle başlar. Diğer yazılarımdan da anlayacağınız üzere her şey yavaş olmalı. Yani sömürmek yok, hayvanlaşmayın.
Yavaş yavaş yaklaşın kızın dudaklarına ama değmeyin. Pozisyon tam değdi değecek olsun. Ona nefesinizi sıcaklığını hissettirin. Boyuna, Kulak ve çevresine o sıcaklığı hisettirin. ama öpmeyin, huylandırır. (Yazarken ben huylandım). koklayın, o mis boyunu. ama beyler bok koklar gibi değil. yavaş ve derin... (sıcaklığı hissettirin derken ağzınızla yapın bunu sıcak nefesin nasıl çıkacağını bilin)
Tabii eller boş durmasın genelde ben birini boyuna birini popoya koymayı tercih ederim. şiddetlenince azcık memelere kayarım vs vs.
Sonra gençler gelin dudaklara, yavaştan buseyle beraber ve kız atağa geçtiğinde yumulun. Dudak, dil, boyun, kulak bırakmayın. Tabii bu yumulma çok yavaştan hızlıya gidecek. Ani değil. Ancak dikkat edilmesi husus benim şahsen iğrendiğim çok fazla dudak etrafı, yanaklar salya olmayacak. Yalamayın yani dil ağız içerisinde olacak.

Bundan sonrası sizin fantezilerinize kalmış. alt dudak ısırmak benim fantezim(Tabii ayarında), dediğim gibi kendi dilimi emdirmem. Vakumlağınca kopacakmış gibi hissediyorum ama öpüşürken içeride dil dile bir savaş vermek ayrı bir zevk. Tabii dediğim gibi böyle böyle şenlendirebilirsiniz.

Ancak gençler Bakımsız ağızla öpüşenin midesinden şüphe ederim.

- Fırçalanmamış ağıza sahip kızla öpüşmem
-Sigara gibi ağzı kokutan ve kötü gösteren bilumum şeylerden dolayı partnerle öpüşmem.
-Ben kıza yumulduktan sonra kız tepki vermiyorsa ön sevişmeymiş, öpüşmek direkt bırakırım. Haz almadığım şeyi yapmam.
-mis gibi kokmayan kıza muamele yapmam.
vs vs.

Yani gençler Nefes Alsın Yeter Kafasından Çıkın. Bir sürü tavsiyem varda sonra aklıma geldikçe yazarım. İlerideki konular Ya Oral yada Anal s*ks olacak.

-Sonradan gelen Edit; Gençler dışarıda vs. uygun olmayan ortamda öpüşmeyin, millet uzaktan çirkin olan görüntüyü görmek zorunda değil aq. Hem kız kasıntı olur, gerek yok.

Saygılarımla Versay.

Son düzenleme:

SABA

Üye
Dil ısırmak hoşuma gidiyor, denenmesi lazım bence :)

Aydemm

Üye
Yani sömürmek yok, hayvanlaşmayın.
Bir seneden biraz fazla süren bir hasretin ardından nihayet buluştuk kız arkadaşımla. Her şey benim kontrolümdeydi ve harika gidiyordu. Daha önce hiç kimseyle yakınlaşmadığını biliyordum, o nedenle de kontrollü ve sakin kalmaya çok gayret ediyordum. Tabii göz göze geldikçe anlıyorsun birazdan olacakları. Ben ilk sefer için yumuşak ve aşk dolu bir sahne canlandırıyordum zihnimde hakeza o da bu yöndeki beklentisini kapalı da olsa bildirmişti. Derken boynuna yaklaştım usulca, derin bir nefes aldım orada. İlk kez kokusunu içime çekmiştim. Sonra birden şimşekler çakmaya başladı. Benim bütün kontrol mekanizmalarım, mantığım tamamen devre dışı kaldı. Hafifçe geri çekilip gözlerine baktım. Yüzü kıpkırmızıydı ve titriyordu. İşte ondan sonrası muamma. Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum ama ben tamamen kaybettim kendimi ve tabiri caizse resmen saldırmaya başladım. Garibim karşılık vermeye çalışmış ama tabii nafile. Ancak telefon çalınca kendime gelebildim. Önemli bir görüşme olduğu için açtım ve ben konuşuyorken gözlerini bile kırpmadan gülerek beni izledi. Telefonu kapatınca fark ettim ki dudakları da boynu da mosmor olmuştu. Hala daha bahsi geçtiğinde gözlerinin içi güler. Bu anımı şu yüzden anlattım: Şayet karşınızdaki kadını seviyorsanız ve bu yazıyı onunla daha güzel zaman geçirebilmek için okuyorsanız unutun gitsin. O an zaten hiçbir şey düşünemeyeceksiniz. Kendi haline bırakmak en iyisi. Ha amacınız başka ise yazıdaki her cümleye imzamı atarım. Ancak şunu da söylemeliyim ki az önce okuduğunuz anlardaki hislerimi herhangi birinde bulamazdım. Bazı şeyler kesinlikle özel insanlarla çok daha güzel.

Tyler

Üye
Bir seneden biraz fazla süren bir hasretin ardından nihayet buluştuk kız arkadaşımla. Her şey benim kontrolümdeydi ve harika gidiyordu. Daha önce hiç kimseyle yakınlaşmadığını biliyordum, o nedenle de kontrollü ve sakin kalmaya çok gayret ediyordum. Tabii göz göze geldikçe anlıyorsun birazdan olacakları. Ben ilk sefer için yumuşak ve aşk dolu bir sahne canlandırıyordum zihnimde hakeza o da bu yöndeki beklentisini kapalı da olsa bildirmişti. Derken boynuna yaklaştım usulca, derin bir nefes aldım orada. İlk kez kokusunu içime çekmiştim. Sonra birden şimşekler çakmaya başladı. Benim bütün kontrol mekanizmalarım, mantığım tamamen devre dışı kaldı. Hafifçe geri çekilip gözlerine baktım. Yüzü kıpkırmızıydı ve titriyordu. İşte ondan sonrası muamma. Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum ama ben tamamen kaybettim kendimi ve tabiri caizse resmen saldırmaya başladım. Garibim karşılık vermeye çalışmış ama tabii nafile. Ancak telefon çalınca kendime gelebildim. Önemli bir görüşme olduğu için açtım ve ben konuşuyorken gözlerini bile kırpmadan gülerek beni izledi. Telefonu kapatınca fark ettim ki dudakları da boynu da mosmor olmuştu. Hala daha bahsi geçtiğinde gözlerinin içi güler. Bu anımı şu yüzden anlattım: Şayet karşınızdaki kadını seviyorsanız ve bu yazıyı onunla daha güzel zaman geçirebilmek için okuyorsanız unutun gitsin. O an zaten hiçbir şey düşünemeyeceksiniz. Kendi haline bırakmak en iyisi. Ha amacınız başka ise yazıdaki her cümleye imzamı atarım. Ancak şunu da söylemeliyim ki az önce okuduğunuz anlardaki hislerimi herhangi birinde bulamazdım. Bazı şeyler kesinlikle özel insanlarla çok daha güzel.
SDHKFSDKSDSDPSDHFKPSDKHPSDF Hacı sen manyaksın

Versay

Üye
Zaten yon vermek amaciyla yazilir cinsellik konusunda olan her sey. Yoksa her insanin zevkleri farkli. Yaptigim sey ney oldugunu bilin ona horr sekillendirin tarzinda.