• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Silinsin haketmiyorlar

3. BÖLÜME NE DERSİNİZ

• Kullanılan toplam oy
    16

Furkansen

Üye
Sürekli oy verdirmene gerek yok , bunları insanlar istediği için değil kendin için yaz , oyları görerek tatmin olmuyorsun herhalde ? Yararlı bilgiye insanlar hayır derse yazmayacak mısın , senin yazıların insanların istemesiyle mi oluşuyor ? 3.yazına da " Oylama var mı acaba " diyerek girdim yine var , abartmana gerek yok.

Sürekli oy verdirmene gerek yok , bunları insanlar istediği için değil kendin için yaz , oyları görerek tatmin olmuyorsun herhalde ? Yararlı bilgiye insanlar hayır derse yazmayacak mısın , senin yazıların insanların istemesiyle mi oluşuyor ? 3.yazına da " Oylama var mı acaba " diyerek girdim yine var , abartmana gerek yok.
Aslinda bir onceki oylamada insanlarin kontrol etme hissiyati nasildir onu olctum. Ellerinde olmasina ragmen insanlaro yerebiliyorlar mi yoksa faydali olan oy seceneklerine mi yogunlastilar onu olctum. Yoksa insanlarin su yazdigim yazi hakkinda ne dusundukleri umurumda degil. Ben yazarken ogrenmek taraftariyim.

Katılıyorum. Ayrıca bir yazında bu konulara oldukça hakim olduğunu da belirtmiştin. Şimdi ise yazarak öğrenme taraftarıyım diyorsun ve kendinle çelişiyorsun.
Ve bence takdir edilmek istiyorsun çünkü insanların tepkileri umrunda olmasaydı zaten buraya yazmazdın. Bu kötü bir şey değil yapabilirsin fakat bu şekilde yaptığın zaman batıyor ve rahatsız edici oluyor.

Katılıyorum. Ayrıca bir yazında bu konulara oldukça hakim olduğunu da belirtmiştin. Şimdi ise yazarak öğrenme taraftarıyım diyorsun ve kendinle çelişiyorsun.
Ve bence takdir edilmek istiyorsun çünkü insanların tepkileri umrunda olmasaydı zaten buraya yazmazdın. Bu kötü bir şey değil yapabilirsin fakat bu şekilde yaptığın zaman batıyor ve rahatsız edici oluyor.
Konuyu yazarak ogrenmek degil kastettigim. Bir seye emek harcarken baska bir seyleri ogrenmek veya denemek.

Gencler kafamdakileri bilmiyorsunuz, sadece kendi bakis aciniza gore yorumluyor ve yermek istiyorsunuz. Anliyorum dediklerim sacma gelebilir. Ancak ben dedigim gibi bir seylere emek harcarken diger seyleri de ogrenmek isterim. Mesela bir onceki bolumde de actim anket bunda da ancak bunu yine dusundugum bir hipotez yuzunden yaptim ve guzel sonuc alacagim 24 saat icinde.

Yoksa dediginiz gibi anket goze batiyor. Bune ozguvensizlik, buradan anketle mi tatmin oluyor gibi dusuncelet gelebilir. Bu cok normal size bir lafim yok. Ancak aciklamak gerekirse 3 bolunluk bu yazida da anket var. 2. Yazimda kendimi yerdigim bir secenek koydum. Hipotezim su; insanlar kendisine fayda saglayacak seceneklere mi yoksa kendimi yerdigim secenegemi tiklayacak. Bugun ise evet ve hayir seceni koydum. Fark ettiyseniz oylarin kimler kullandigini goruyorum. 2. Bolumle 1 ve 3 bolum ankete katilanlari karsilastiracagim sonuca gore hipotezim dogrulanacak.