• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Silinsin

good sire

Üye
Gun icinde gozune kestirdigi kizla normalden uzun bi goz temasi kuran var mi?
Normalde yaptigim bir seydir fakat artik normalden uzun baktigimda sapik gibi görünmekten korktugumdan hemen kafami ceviriyorum,baska yere bakiyorum , dozajini bi turlu ayarlayamadim

HiSheep

Üye
Göz temasinda kiz gozlerini cekmeden cekmemeye calisiyorum.Kiz bakmadiginda ise anlayacagi ama rahatsiz hissetmeyecegi kadar kesiyorum

Ğmossa

Üye
Öncelikle bence,

Esneyerek ilk onun sana bakıp bakmadığından emin ol!
Biliyorsunuz ki esnemek bulaşıcıdır. Esnediğinde onada bulaşacak ve oda esneyecek bu da ne demek, oda sana bakıyor demek..

Sonrasında ona bakışlarınla bunun farkında olduğunu hissettir ( p*ç Gülüşü )
Sonrasında ise kafanı yavaşça sola veya sağa çevirirken başka bir yere bakıyormuş izlenimi oluşturarak tekrar gözünün içine bak, amaç çaktırmadan yap.. Başka yere bakıyormuşsun gibi sanacak ve gözlerini sana kitleyecektir. Bundan sonrası senin yeteneğine kalmış.

Artık eminiz ki sana kitli..

good sire

Üye
Öncelikle bence,

Esneyerek ilk onun sana bakıp bakmadığından emin ol!
Biliyorsunuz ki esnemek bulaşıcıdır. Esnediğinde onada bulaşacak ve oda esneyecek bu da ne demek, oda sana bakıyor demek..

Sonrasında ona bakışlarınla bunun farkında olduğunu hissettir ( p*ç Gülüşü )
Sonrasında ise kafanı yavaşça sola veya sağa çevirirken başka bir yere bakıyormuş izlenimi oluşturarak tekrar gözünün içine bak, amaç çaktırmadan yap.. Başka yere bakıyormuşsun gibi sanacak ve gözlerini sana kitleyecektir. Bundan sonrası senin yeteneğine kalmış.

Artık eminiz ki sana kitli..
evet her sey tamam , simdi tek gerekli olan bana bakan bi kiz bulmak