Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şimdi Ne Yapmalı?

Merhaba millet, bugün size istemsizce geldiğim bir durumdan bahsedeceğim.

Sınıfımda bir kız var, gözlemlediğim kadarıyla ilgi sömürücü olarak adlandırdıklarımızdan. Sınıfta ki çoğu erkeğe yaklaşarak, onları bir nevi kandırıyor. Erkekler ise "ulan belki s*kerim, hele bi etrafında olayımda" mantığıyla kızın elde etmek istediğini veriyorlar. Gel gelelim işin benimle olan tarafına. Bu kız aynı şeyleri benim üzerimde de yapmaya çalıştı. Artık hayata farklı bir gözle bakan ben, bu oyunlara gelmemeyi başardım. Ben kızdan kaçtıkça daha da yaklaşmaya çalışıyor. Benden birşeyler beklediği çok açık. Şimdi ben ne yapmalıyım? Umursamazlığım sayesinde bana yaklaşan kıza bir anda ilgilendiğimi gösterirsem elimden kaçacağını düşünüyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu kız aynı şeyleri benim üzerimde de yapmaya çalıştı. Artık hayata farklı bir gözle bakan ben, bu oyunlara gelmemeyi başardım
Bu konuyu böyle güzel bir foruma taşıdıysan oyuna gelmişin, kıza tebriklerimi ilet.

Ben kızdan kaçtıkça daha da yaklaşmaya çalışıyor. Benden birşeyler beklediği çok açık. Şimdi ben ne yapmalıyım? Umursamazlığım sayesinde bana yaklaşan kıza bir anda ilgilendiğimi gösterirsem elimden kaçacağını düşünüyorum.
İlgi gösterdikten sonra elinden kaçıyorsa o test değil senin gücünle alakalıdır. Senin yerine güç sahibi bir alfa ilgi gösterseydi ondan kaçar mıydı?

Neden kızın attığı yeme düştüğünü kabullenmiyorsun?
grQLkR.jpg

Son düzenleme:
Senin yerine güç sahibi bir alfa ilgi gösterseydi ondan kaçar mıydı?
Kaçmıyacağına eminim. Gerçek güce sahip bir alfa olmak uzun vadeli bir çözüm. Kısa vadede ne yapmalıyım?

Neden kızın attığı yeme düştüğünü kabullenmiyorsun?

İyi ki bunu yazdın. Yüzüme bir tokat attıp, kendime geldim.
Kız aslında beni de oyununa dahil etti ama herkese yaptığı gibi değil. Bu yüzden yeme düştüğümü hiç düşünmemiştim. Beni uyandırdığın için teşekkür ederim.

Kaçmıyacağına eminim. Gerçek güce sahip bir alfa olmak uzun vadeli bir çözüm. Kısa vadede ne yapmalıyım?

İyi ki bunu yazdın. Yüzüme bir tokat attıp, kendime geldim.
Kız aslında beni de oyununa dahil etti ama herkese yaptığı gibi değil. Bu yüzden yeme düştüğümü hiç düşünmemiştim. Beni uyandırdığın için teşekkür ederim.
Artık ne yapacağını çok iyi biliyorsun :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8