Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sınıfımda ki beta kızlar..

Bu kızlara karşı kendimi soğutmaya çalışıyorum çünkü gerçekten hiç haz almıyorum. Ya tek amaçları erkek ve çöpçatanlık yapmak milletin dedikodusunu yapmak ve bariz beni ezmeye çalışıyorlar. Bende aşırı tepki veriyorum bazen çirkinleşebiliyorum anında farkediyorum çünkü. Bunu nasıl aşabilirim veya her kızla aramın iyi mi olması gerek. Bana üstünlük kurmaya çalışan kızlara karşı ne yapmam gerek ?

Her kızla aran iyi olsu hepsiyle flörtleş mahrum kalmasınlar senden ;)
Sana söyledikleri şeylerin çoğu shittest Ipleme bunları şakayla karşılık ver ya da sadece suratlarına Bir sırıt geri işine dön
Sana layık olmayacak "İnsanları" erkek kız diye ayırmıyorum umursamamayı öğren

Herkesle iyi geçinemezsin dostum alfa olmak istiyorsan seçici olacaksın boş insanları güzel zengin vs vs olsa da hayatında barındırmayacaksın.Kızlar şuana kadar seni istedikleri şekle sokmuşlar seninle uğraşmalarının nedeni seni ezmek evet ama susarsanda ezilirsin çirkefleşirsende kızlara imçici gibi ayar vermem gerekiyor sakin ol sinirlenme duygusal olarak güçlü olursan onlar zaten senin yanında ezilir

Herkesle iyi geçinemezsin dostum alfa olmak istiyorsan seçici olacaksın boş insanları güzel zengin vs vs olsa da hayatında barındırmayacaksın.Kızlar şuana kadar seni istedikleri şekle sokmuşlar seninle uğraşmalarının nedeni seni ezmek evet ama susarsanda ezilirsin çirkefleşirsende kızlara imçici gibi ayar vermem gerekiyor sakin ol sinirlenme duygusal olarak güçlü olursan onlar zaten senin yanında ezilir
İmçiçi ayarları harbiden önemli bak ??

Senin beta mı alfa mı yoksa alfa taklidi yapan bir beta mı olduğunu anlamaları için bu şekilde davranıyor ve sende aşırı tepki vererek duygu durumunu bozuyorsun buda kızların gözünde seni beta erkek yapıyor. Senin duyacağın şekilde senin hakkında kötü konuşuyorlarsa seni küçük duruma sokmaya çalışıyorlarsa surat ifadeni duruşunu bozmadan boynunla kızlara dönüp ' Aranızda kaşarca konuşmayın kızlar ' diye cevap verebilirsin. bu tür cevap verdiğinde kızlar sana bir şey derken 5 kez düşünecekler. ama senin ilk olarak duygu durumunu bozarak cevap verdiğin için ne olursa olsun seninle daha fazla uğraşacaklar. bundan sonraki kızlara dediğim gibi yaklaşmanı tavsiye ederim etkisini göreceksin

Bu kızlara karşı kendimi soğutmaya çalışıyorum çünkü gerçekten hiç haz almıyorum. Ya tek amaçları erkek ve çöpçatanlık yapmak milletin dedikodusunu yapmak ve bariz beni ezmeye çalışıyorlar. Bende aşırı tepki veriyorum bazen çirkinleşebiliyorum anında farkediyorum çünkü. Bunu nasıl aşabilirim veya her kızla aramın iyi mi olması gerek. Bana üstünlük kurmaya çalışan kızlara karşı ne yapmam gerek ?

Bununla ilgili gereken samimiyetini üstüne cikmamani tavsiye ederim ayrıca kıza tepki vermekten kacın ne olursa olsun ağırdan al
Uzak dur ayrıca herk kizla samimiyet içersinde olamazsin tıpkı bahsettiğim beta kızlardan bahsediyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8