Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sınıfımdaki kız

Kızı 1-2 hafta içinde halledemessen gitti haberin olsun,tecrübeyle sabit.
Dışarda oldumu yaklaşması kolayda sınıfta ne yapsam diğer erkekler tip tip bakıyor birde kızı desteklemiyorlar mı orada bitiyorum diğer kızlarda aynı o ortamda yürüyüp sıçtın mı 1 sene zehir olur Negi deneyecem senin vereceğin tavsiye var mı

Dışarda oldumu yaklaşması kolayda sınıfta ne yapsam diğer erkekler tip tip bakıyor birde kızı desteklemiyorlar mı orada bitiyorum diğer kızlarda aynı o ortamda yürüyüp sıçtın mı 1 sene zehir olur Negi deneyecem senin vereceğin tavsiye var mı
Kendi eğlencene bak :)

sen bu kızı oneitis yapacaksın kız güzel bişey kesin tatlı gözüküyor sana eminim. uzaklaş. bu kadar yazman bile ne kadar önemsediğini gösteriyor.
önemi yok . gelip geçecek muhabbetler için kalıcı olacak notlarını düşürme kardeşim. güçlü ol
Yazmadan nasıl anlatabilirim bir kıs var kolunu koydu ben baktım baktı napam genjler xd oneties olmam imkansız bu da bir görüş saygı duyarım.

neg neydi arkadaşlar kısaca..Aynı bizi de iplemeyen bi kız varda ona da mı neg yapacaz nası yapacaz misal mesaja cevap vermiyor geçmiş olsun parmaklarına bişi mi oldu gibisinden laf atıp dalga geçsek mi?

neg neydi arkadaşlar kısaca..Aynı bizi de iplemeyen bi kız varda ona da mı neg yapacaz nası yapacaz misal mesaja cevap vermiyor geçmiş olsun parmaklarına bişi mi oldu gibisinden laf atıp dalga geçsek mi?
Mesajını beklediğini belli etmen hoş olmaz fakat örnek doğru

Sana ne dediğine değil ne yaptığına bak
Yüksek derecede yeşil ışık yakmış ( dokunma)
Ayrıca ağır bir shit test savurmuş ( iğrençsin vs) (Senin duygu durumunu test etmiş)
Cinsel olarak çekim duyuyorsan korkutmasın yaklaş (neg olabilir) gerisi sende

Sana ne dediğine değil ne yaptığına bak
Yüksek derecede yeşil ışık yakmış ( dokunma)
Ayrıca ağır bir shit test savurmuş ( iğrençsin vs) (Senin duygu durumunu test etmiş)
Cinsel olarak çekim duyuyorsan korkutmasın yaklaş (neg olabilir) gerisi sende
İğrençsin diyince teşekkür edip kahkağa atıyordum

Yahu hiç kimsede dememişki sınıf arkadaşınla ilişki yaşama yanlışına düşme diye. Kısa vade için cezbetse de uzun süre yüz yüze bakacağınızı düşünürsek en zararlı sen çıkacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8