Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sinir Bozucu Kapalı Hatun

Merhabalar . Önceki saha raporlarımdan birinde anlatmışımdır .Kendi bölümümden olan kızla bir iletişimim, muhabbetim olmuştu . İşte bu kız ve arkadaşlarıyla beraber sahilde olan bir açık avm'ye gittik ve ben ilgisiz olmama rağmen bana shit test uyguladı yanındaki bir arkadaşıyla beraber . AVM'ye gitmeden önce de aynı sinir bozucu davranışlarını sürdürdü .
K: Kız
K2: Kızın arkadaşı

AVM'ye gitmeden önce okulun café'sinde...

K: Merhaba.
B: Merhaba.
K: Ne yapıyorsun?
B: Gördüğün gibi ödev yapmaya çalışıyorum. ( Tabii yanımda diğer arkadaşlarım da ödev yapıyor)
K: Öldürüyorsunuz kendinizi burada . Çok sıkıcısınız.
B : Madem o kadar enerjin var git 10km düz koşu yap gel.
Bir sessizlik hakim oldu 4-5 dk kadar ve beni dürterek televizyonu işaret etti...
K: Baksana yılana nasıl da yiyor koca yumurtayı.
B : Hı hı güzel yiyor ( İlgisiz bir şekilde )
K2: Çıkışta sahile gidelim mi?
B : Olur neden olmasın?
K: Tamam . Ama ilk önce 10km düz koşu yapmam lazım.
Tabii arkadaşları gülüştüler aralarında...

AVM'de olanlar...

Aslında avm'de de yazdığım türde konuşmalar ve sinir bozucu hareketler devam etti ve bilerek daha da ilgisiz davranmaya başladım . Tabii sonra o da kendi arkadaşları arasında konuşmaya devam etti ve ben de kendi arkadaşımla konuştum . Sonra ise trene binmeden önce de birbirimize "Görüşürüz" falan dedik .

Olayı genel hatlarıyla anlatmaya çalıştım . Kafamdaki sorulardan biri ise şu : Bu kız neden her konuştuğumuzda sınırları bu kadar zorluyor ? Eğer yanlış anlamadıysam bu durumdan 2 tane ihtimal çıkarabilirim :

1 )Bu kız bana hunharca shit test atıyor ve benden hoşlanıyor .
2) Bu kıza ilgi vermediğim için benden nefret ediyor .

Peki siz bundan nasıl bir sonuç çıkarabilirsiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben senin yazdıkların üzerinden kızda anormallik veya bir test göremiyorum. Sen soğuk davranmışsın. Arkadaşça da yaklaşmaya çalışıyor olabilir, bunu kendin farkedeceksin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8