Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sinirlenmek

Beyler bu konuda ne yapsam olmuyor biri hakkımda bir şey söyledi mi hemen parlıyorum çocukluğumdan beri bir hastalık aşırı derece sinirlenebiliyorum ufak bir olaya bunu yenmem için ne yapmam lazım bir tavsiyeniz var mı ???

Türk milleti gariptir her lafı kaldırmaz. İbne dersin kızar da sikersin aldırmaz.
-Neyzen Tevfik
Yanisi dostum insanların söylediği sözlere değil de yaptığı şeylere odaklan.Çünkü çoğu insan konuşurken düşünmez ama yaparken düşünür. Sözlerde değil davranışlarda artniyet ara arıycaksan. Sonra yine sinirlenirsen sinirlen. En fazla zararla oturursun.

Kardeşim öfke kontrolü ile ilgili makaleleri okuyabilirsin. Onun dışında spor ve meditasyonun aşırı derecede faydası var. Ayrıca bu ikisini yaptığın zaman hayatını bir plana sokmakta çok rahatlarsın.

Nedense ben de çok ciddi bişey değilse asla sinirlenmem hemen dalgaya vururum asla kolay kolay sinirlenmem böyle olduğum için karşımdaki kişi çıldırıyor

Stres çarkı şaka bi yana ondan geriye say ve sinirlenmicem de ben oyle yapıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8