Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sivilce izleri icin ne yapiyorsunuz

Evet beyler bayanlar simdi brnim cildim yagli veya kuru degil.sivilce de cok cikmiyo tek tuk ama soyleki sivilcelerimle oynama takintim var bu yuzden bazilari iz kaldi bu izler bazan belirginlesiyo bazen ise fark edilmiyo (onu anlamis degilim)
Yani uzun lafin kisasi sivilce izleri icin ucuz dogal krem vb onerileriniz var midir?
Not:telefondan yazdim noktalama yazim dikkat edemedim kusura bakmayin

Elma sirkesi ve limonu öneririm.

Ayrıca bir Aktara gidebilirsin, doğal ama uzun vadede etkili şeyler öneriyorlar genellikle.

ellerini kelepçele yok yok boşver gerçekten yaşın küçük olduğu için çok normal kendini öyle derinden sevki elin kopsa bile yinede kendine çok derin bir sevği besle soran dalga geçen olursa komik bir iki cevap uydur mesela sivilcesi çok olanlar daha zeki oluyor felan uydurdum bunu sen daha iyisini bul

Eğer bir kusurunu değiştiremiyorsan yada değiştirmek içinden gelmiyorsa kabullen evet ben sivilceliyim ve yinede kendimi çok seviyorum de içinden

Herkes diyor ama sen diyor musun ?
Badem yağı kullanıyorum. Stresten, yüzümde kabuklanma oluşuyor bana çok iyi geliyor..
Öneri olarak alır mısın bilmiyorum.. Badem yağı veya Hindistan cevizi yağı cildi besler..Tecrübe ettiğim sadece badem yağı...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8