Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sizce Hatalarım Neler ?

Mesaj oyunu sadece buluşma odaklı olmalıdır bence. İlk kızla olan mesajlaşmanı okurken ben bile sıkıldım. Yerinde ve zamanınde güzel espriler yapmalısın bu türlü biraz cıvık duruyor. He birde mümkün olduğunca az emoji kullan ve sohbetin en tatlı yerinde işim var de git (ilk kız öyle yapmış) karşıdakinin seni düşünmesini sağlar. Düşüne düşünede ilgi duyar :D

Mesaj oyunu sadece buluşma odaklı olmalıdır bence. İlk kızla olan mesajlaşmanı okurken ben bile sıkıldım. Yerinde ve zamanınde güzel espriler yapmalısın bu türlü biraz cıvık duruyor. He birde mümkün olduğunca az emoji kullan ve sohbetin en tatlı yerinde işim var de git (ilk kız öyle yapmış) karşıdakinin seni düşünmesini sağlar. Düşüne düşünede ilgi duyar :D
Dostum ben sadece konuşmanın bittiği kısmı attım genelde eğlenceli konuşurum zaten ufak bir kesitten bu anlamları çıkarman garibime gitti :D

Kardeş iflası vermişsin haberin yok. (geçen tartıştığım çocuk sen miydin? la)
Sana öğretilen bu öğretiden hiçbir şey alamamışsın. yüzeysel olarak anlatacak olursak.
İlk resimden yola çıkalım
-kahve ısmarlarsın dememişsin bakarız demiş, bu hayırın nazikçesi.
-Kız iyi geceler demiş yani artık yazma demiş altyazılı olarak. sen uzatmışsın sanane kaçta kalkıyorsa(sohbeti bitirmiş anladın mı kardeşim) (gömmek için değil, acı gerçek)
- Emoji olayını nadirleştir. Gevşekliğin alemi yok.
2. resime gelelim
-Ne yaparsan yap şu kadar kızla çıktım deme! Benim mesela hiçbir kız bilmez kaç tane olduğunu ama tavırlarımdan bu sayının büyük bir sayı olduğunu anlar. Testten kaldın. Onun yerine çetele tutmuyorum. Veya seni de sayıyorsak epey bir şey ediyor gibi merak uyandıran şeyler yaz!

-Açıklama gereğinde bulunmuşsun, kız 12 sayısından sonrası için yazdıkların önemli değil. Senin ne kadar tecrübeli ve kızların sana zaafı olduğunu anladı o sayıyla merak etme! Dediğim gibi açıklama yapma geçmişini öğrenmemeli. Kaçamak ve esprili şekilde uzaklaştır.
-Sevgili sayısıyla övünüyor musun? şimdi burada kızın sevgili sayısı önemli! senden azsa merak çoksa dalgadır. Ona göre sen belirle!
-Kaçta yatıyorsun sen? sanane kardeşim sanane! Sen sohbeti istiyorsun ki gecelere kadar tutayım uzun tutayım ki taktiklerimle kızla flört edeyim. Gerek yok! sohbetin en eğlenceli bölümünde kes! işim var, yapmam gerekenler var de geç! Hem yemek yediğinde son lokmanın tadı ağzındadır ya aynı hesap! Son konuşması beyninde, sürekli seni düşünecektir(doğru hareketleri uyguladıysan) Eğer kesmezsen bir yerden sonra kız gülüyor diye cıvıklaşıyor ve kendi çizgini kendin geçiyorsun olmuyor
3.Resim son dediğim :)

Ama kızla yeni tanışmısınız ve kız sana şuanlık ilgili çünkü mesajlarına hemen denilecek kıvamda geri dönüş yapmış. Kusura bakma ama kaybedeceksin! Tecrübe önemli! böyle gitme, yanlış yoldasın.

Hadi eyw

Kanka sana tavsiyem her konuşma içinde geçerli.Bırak onlar senin ne yaptığını merak etsin. Mesela sana önerim,bu ara 2 kıza da mesaj atmamayı deneyebilirsin.Yani anlayacağın klasik kaçan kovalanır taktiği.Eğer hala mesaj atmazlarsa siktir et başka kızlara yönel derim.

Kanka sana tavsiyem her konuşma içinde geçerli.Bırak onlar senin ne yaptığını merak etsin. Mesela sana önerim,bu ara 2 kıza da mesaj atmamayı deneyebilirsin.Yani anlayacağın klasik kaçan kovalanır taktiği.Eğer hala mesaj atmazlarsa siktir et başka kızlara yönel derim.
Onlar senin ne yaptığını merak etsinden kastın ne kanka örnek verebilirsen sevinirim

Onlar senin ne yaptığını merak etsinden kastın ne kanka örnek verebilirsen sevinirim
Mesela sana bir soru soruyor ya o soruya detayına kadar cevaplama.Dur bak mesela şu olay gibi olabilir.Bir kızla fotoğrafını görür, kim bu kız diye.Arkadaşınsa arkadaşım deme hiç öylesine biri filan gibisinden

Mesela sana bir soru soruyor ya o soruya detayına kadar cevaplama.Dur bak mesela şu olay gibi olabilir.Bir kızla fotoğrafını görür, kim bu kız diye.Arkadaşınsa arkadaşım deme hiç öylesine biri filan gibisinden
Bildiğim bir şeydi ama doğru ve yararlı bir bilgi , teşekkür ederim kanka . Kaçan kovalanır dediğin şeyi yapıcam . Eyvallah sağol ^^

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8