Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sizce kolum güzel duruyor mu

Normal değil işte. Bunun olması için yağ oranın az olup aktif spor yapman gerekiyor. Dışarıda ki insanların çoğu şişman ve sporla uğraşmayan kişiler. Damarların belirgin olması için, yediğin yemek ile bile alakası var. istisnalar hariç sağlık sorunu da olabilir belki o kadarını bilemem. Ama karşı taraftan birinin bunu görmesi bence güç göstergesi bile olabilir? Yanılıyor muyum ya da?
Güçlüsün diyen felan olmadı bu zamana kadar yağ oranıyla alakalı evet sigara alkol almayla bile orantısı var diyorlar ama saçma varis sorunu oluyor ama vucutun her yerinde damar olunca

Kanka bir tane kız vardı tumblrda damarlı kollar eller paylaşıyordu. Üstelik bana çok güzeller felan diyordu. Hani bazı kızların fetişi var haberin olsun. :D

Biraz abartı duruyor bence bende damarlıyım. Kolum elimde damarlar gözüküyor ama bu kadar aşırı değil. İyi kötü de kişiye göre değişir

Kanka bir tane kız vardı tumblrda damarlı kollar eller paylaşıyordu. Üstelik bana çok güzeller felan diyordu. Hani bazı kızların fetişi var haberin olsun. :D
Kanka tumblrcı kızların alayı öyle gevşek salak saçma hazları olan insanlar ama bir kızın penceresinden bakamadığım için bilmiyorum :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8