Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sizce yanlış olan ne ?

Beyler daha önce bahsetmiştim ama okumayan vardır belki. Benden hoşlanan bir kız vardı. Tanıştıktan sonraki gün yani 2.gün öpmüştüm (4.günde) kötü bir tepki almamıştım ve 6.günde el ele dolaşmıştık felan. Neyse kız bugün benimle konuşmak istediğini söyledi ve herşeyin çok erken olduğundan bahsetti. Şu hataları yapmadım:

1- Kıskandırmaya çalıştı kesinlikle kıskanmadım.

2- Onunla konuşurken diğer kızlarla bağlantımı kesmedim.

3- Çok aşırı ilgi göstermedim.

Yani gayet iyiydi gerçekten ilgi gösteriyordu. Sizce neyi yanlış yapmış olabilirim(bir dahaki ilişkilerimde yapmamam adına). Aklıma o maddelerden başka gelmedi ayrıca sorarsanız cevaplarım.

Forumun ustaları yazar ama ben olsam 2.gün ele ele tutuşur 6.gün öperdim. Yani sıralama hatalı gibi. Benim fikrim tabi. Bir de buluşmalarda sohbetler esnasında, mesela diyelim bir yerde çay içtiniz, masayı sen mi seçiyordun, yoksa nereye oturalım diye ona mı danışıyordun. Sohbetleri saatlerce uzun mu tutuyordun? Sohbetler esnasında onu daha çok dinlemeyi mi tercih ediyordun yoksa daha çok sen konuşup kendinden mi bahsediyordun?
Küçük ayrıntılardan yana da sorunun yoktur umarım. Ağız kokusu, burun kılları kulak kılları, temiz olmayan ayakkabı vs.. gibi.

Hatayı kendinde aeamana gerek yok. Nextle

2. Gun de opusme mi kanki ilk gün sikisen arkadaslarim var ben tercih etmiyorum yapmadim ideali 2. Gundur heheh ama bu kadar onemseme regli günüdür. Renkli gölgenin dedigi gibi "nextle" (sikiple)

Forumun ustaları yazar ama ben olsam 2.gün ele ele tutuşur 6.gün öperdim. Yani sıralama hatalı gibi. Benim fikrim tabi. Bir de buluşmalarda sohbetler esnasında, mesela diyelim bir yerde çay içtiniz, masayı sen mi seçiyordun, yoksa nereye oturalım diye ona mı danışıyordun. Sohbetleri saatlerce uzun mu tutuyordun? Sohbetler esnasında onu daha çok dinlemeyi mi tercih ediyordun yoksa daha çok sen konuşup kendinden mi bahsediyordun?
Küçük ayrıntılardan yana da sorunun yoktur umarım. Ağız kokusu, burun kılları kulak kılları, temiz olmayan ayakkabı vs.. gibi.
İlgin için öncelikle teşekkürler. Bakım konusunda sıkıntı yok. Ayrıca okuldan olduğu için daha dışarda buluşmamıştık zaten okulda takılıyorduk öyle çıkışta felan beraber gidiyorduk. Sohbet konusunduda kendimden bahsetmiyodum zaten ve okul olduğu için yani tenefüslerde beraber olduğumuz için saatlerce konuşma işide olmamıştı.

Aynısını zamanında ben de yaşamıştım. Hayatımda ilk kez öpüştüğüm kız bütün bunları yaşadıktan ve herkes bizi sevgili görürken durduk yere "Biz seninle sevgili değiliz biliyorsun değil mi?" demişti. Ben de "Sen ne saçmalıyorsun amk?" diyip yol vermiştim. 1 hafta peşimde koştu yüz vermedim, son okuldan başka birisini bulmuştu. Velhasıl kelam "Günlerce erken gördüğün şeyleri yaparak beraber olduk, bütün bunların üstüne koyarak ilerlemeyeceksek ilerleyecek bir şey yok demektir" de, çerçeveni koru. Çerçevene girerse 1-2 gün oyala devam et, girmezse NEXT.

2. Gun de opusme mi kanki ilk gün sikisen arkadaslarim var ben tercih etmiyorum yapmadim ideali 2. Gundur heheh ama bu kadar onemseme regli günüdür. Renkli gölgenin dedigi gibi "nextle" (sikiple)
Tamam kanka haklısın ilgin için saol ?

Aynısını zamanında ben de yaşamıştım. Hayatımda ilk kez öpüştüğüm kız bütün bunları yaşadıktan ve herkes bizi sevgili görürken durduk yere "Biz seninle sevgili değiliz biliyorsun değil mi?" demişti. Ben de "Sen ne saçmalıyorsun amk?" diyip yol vermiştim. 1 hafta peşimde koştu yüz vermedim, son okuldan başka birisini bulmuştu. Velhasıl kelam "Günlerce erken gördüğün şeyleri yaparak beraber olduk, bütün bunların üstüne koyarak ilerlemeyeceksek ilerleyecek bir şey yok demektir" de, çerçeveni koru. Çerçevene girerse 1-2 gün oyala devam et, girmezse NEXT.
Bu konuyu olay yaşandıktan sonra açtığım için dediğini yapamıcam ama işte bu erken felan filan uydurmuştu bende "Sonuç olarak ne demek istiyorsun ? " diyince "Konuşmak istemiyorum. " demişti. Bende "Tamam."demiştim yani uzatmadım. Ayrıca gerçekten durum baya benziyor : )

Bu arada ilgin için saol üstad.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8