Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SİZDE DE OLUYOR VE PİŞMAN OLUYOR MUSUNUZ?

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selam Millet.
Konuyu Uzatmayacağım. Aynı Kafada Bir Arkadaşınız Var Ve ikinizde "Oyun" Adı altında her şeyi öğrenmişsiniz.
Beden Dili, Kişisel Gelişim, Felsefe vs. her şey öğrenmişsin ve o arkadaşına bu öğrendiklerini söyleyince
Özellikle Beden Dilinde Otorite Kurma Davranışları Söyleyince Sizin Üzerinizde Denemesine Pişman Oluyor musunuz?
Yani Sirkeciye Sirke Satmaya Çalışıyor. Sen Kim Köpek Benim Üzerimde Baskınlık Kurmaya Çalışıyorsun?
Bundan Sonra Af Yok. En Basitinden Tokalaşırken Elini Omzuma attığında Elini Sıkarak, Omzumdan Elini Alacağım. Bundan Sonra Af Yok. Basit Gelebilir ama Siz öğrettiğiniz şeyi size uygulaması hoş değil.

Bir alfaya asla bilgi vermezdi 2 senelik arkadaşı var bir beta ama hiç bilgi vermediğini söyledi benimle konuştuğu ilk ay bana çok fazla bilgi verdi. nedenini sorduğum da sen bunları hak ediyorsun moruk dedi.

Bana alfa bir arkadaşım demişti ki , en yakın arkadaşın olsa dahi bilgi verme. hiç bir kimseye bilgi verme ! işte haklılığı burada gösteriyor.

Bilgi paylastikca degerlenir felsefesiyle hareket ediyorum. Pismanim. Bu is tipki sihirbazlik gibi ona istedigini vermeyince gosterinin degeri artiyor. Ta ki formulu soyleyinceye kadar. Bundan sonra yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8