Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

sokakta bulduğum yavru kedi

Arkadaşlar moralim çok bozuk ve hayvanlar konusunda çok hassas olduğum için genelde sadece bu konuda ağlıyorum, yaklaşık 2 gün önce gece saatlerinde sokakta yürürken, masum bir şekilde miyavlayan yavru kedi buldum yaklaşık 1 ayı anca doldurmuş sanırım, belki biraz daha fazladır emin değilim. Yanına gidince ayakkabımın üstüne çıktı ve yarım saate yakın annesi yakınlarda mı diye baktım bulamadım. Köpeklerin havlama sesi geliyordu ve titriyordu kedi

Arkadaşı çağırdım arabayla evime götürdük, onda kedi maması sütü vs vardı onlardan hazırladık biraz beslendi sonra uyudu. Ertesi gün veterinere götürmeyi planlıyordum ama vefat haberi aldım direkt şehir dışına akrabalarımın yanına gitmem lazımdı. Mamasını sütünü yeniledikten sonra direkt evden çıktım. Yaklaşık 18-19 saat ayrı kaldık, evde tek kaldığı için herkesten erken döndüm eve. Geldiğimde uyur halde ölüydü. Hem akrabadan kayıp verdiğim için hem de bu olaya şahit olduğum için saatlerce ağladım. Keşke bulur bulmaz nöbetçi veterinere götürseydim. İyilik yapayım derken elime yüzüme bulaştırdım gibi hissediyorum. İsmini bile koymuştum yanıma almaya karar verdikten sonra. Bu olay bana çok iyi ders oldu ama onu kaybettiğim gerçeğini de değiştirmiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8