• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sokakta gördüğüm her güzel kıza sahip olmak istiyorum

good sire

Üye
Beyler cok gariptir ki boyle bi hastalik oldu bende , ne zaman guzel bi kiz yanimdan gecse vicdan azabi cekiyorum , bu kiz benim olmali diyorum daha sonra geri adim atiyorum , her disari ciktigimda ayni sey oluyor , ne zaman guzel biri gecse farketmeden kotu hissetmeye basliyorum . Benim gibi hisseden var mi?

Asher

Üye
İyide kızlarda her yakışıklı erkek gördüklerinde fantaziler kurmaya başlıyor.Gayet normal kendini frenleyip meşgul etmeye bak.

good sire

Üye
İyide kızlarda her yakışıklı erkek gördüklerinde fantaziler kurmaya başlıyor.Gayet normal kendini frenleyip meşgul etmeye bak.
ya hocam bakmak ayrı vicdan azabı çekmek ayrı . İnsan , doğası gereği güzel ve simetrik görünen şeylere istemsizce bakıyor fakat bendeki farklı , ben sahiplenemediğim için kötü hissediyorum , her ne kadar umursamamaya çalışsam da bir süre sonra içimi bu his kaplıyor en sonunda sebebini bu oldugunu anlıyorum

Asher

Üye
ya hocam bakmak ayrı vicdan azabı çekmek ayrı . İnsan , doğası gereği güzel ve simetrik görünen şeylere istemsizce bakıyor fakat bendeki farklı , ben sahiplenemediğim için kötü hissediyorum , her ne kadar umursamamaya çalışsam da bir süre sonra içimi bu his kaplıyor en sonunda sebebini bu oldugunu anlıyorum
Sen kendini geliştirdikçe işler yoluna gider endişen olmasın o konuda

good sire

Üye
Sen kendini geliştirdikçe işler yoluna gider endişen olmasın o konuda
ona şüphe yok fakat asıl mesele bunun sebebini bulmam , sevgilim var iken de aynı şey oluyordu , yanımda kız arkadaşlarla yürürken de aynı şey oluyordu , ne kadar etrafa bakmamaya çalışsam da eninde sonunda aynı şekilde hissediyordum

Asher

Üye
ona şüphe yok fakat asıl mesele bunun sebebini bulmam , sevgilim var iken de aynı şey oluyordu , yanımda kız arkadaşlarla yürürken de aynı şey oluyordu , ne kadar etrafa bakmamaya çalışsam da eninde sonunda aynı şekilde hissediyordum
Seninki kurban psikolojisi bence.Pozitif olumlamayı bir araştırmanı öneririm

Shayne

Üye
Çoğu güzel kızın sevgilisi olmuyor. Çünkü diğer erkeklerde kesin sevgilisi vardır diye düşündükleri için kızın yanına gidip konuşmuyorlar belki konuşsalar o çok güzel dedikleri kız sevgilileri olacak bir de bu yönden bakmanı öneririm.