• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sokakta gördüğüm her güzel kıza sahip olmak istiyorum

finonur

Üye
ya hocam bakmak ayrı vicdan azabı çekmek ayrı . İnsan , doğası gereği güzel ve simetrik görünen şeylere istemsizce bakıyor fakat bendeki farklı , ben sahiplenemediğim için kötü hissediyorum , her ne kadar umursamamaya çalışsam da bir süre sonra içimi bu his kaplıyor en sonunda sebebini bu oldugunu anlıyorum
Hocam kendini geliştirdikçe ve odağın kendin oldukça geçiyor bende de aynısı vardı :D

Çoğu güzel kızın sevgilisi olmuyor. Çünkü diğer erkeklerde kesin sevgilisi vardır diye düşündükleri için kızın yanına gidip konuşmuyorlar belki konuşsalar o çok güzel dedikleri kız sevgilileri olacak bir de bu yönden bakmanı öneririm.
Çok doğru demişsin gidip konuşması lazım bence gerçi burdan yazmak kolay da ben de henüz o cesarette değilim henüz.

arda123

Üye
Beyler cok gariptir ki boyle bi hastalik oldu bende , ne zaman guzel bi kiz yanimdan gecse vicdan azabi cekiyorum , bu kiz benim olmali diyorum daha sonra geri adim atiyorum , her disari ciktigimda ayni sey oluyor , ne zaman guzel biri gecse farketmeden kotu hissetmeye basliyorum . Benim gibi hisseden var mi?
okumadan söylüyorum delirmişsin sen.

Albatrosse

Üye
Gelişimi yanlış algılayıp bilinçaltında "heh bunu kızları elde etmek için yapmalıyım" şeklinde kodlayıp saha görevlerini de ona göre yapmaktan kaynaklı olabilir. Sen buradaki kendini alfa sanan kişilere sorarak çözüm bulamazsın. Bir düşün benim idealim ne, kızları nasıl algılıyorum? Daha sonra çözüm üretirsin zaten.

xenosomer

Üye
Beyler cok gariptir ki boyle bi hastalik oldu bende , ne zaman guzel bi kiz yanimdan gecse vicdan azabi cekiyorum , bu kiz benim olmali diyorum daha sonra geri adim atiyorum , her disari ciktigimda ayni sey oluyor , ne zaman guzel biri gecse farketmeden kotu hissetmeye basliyorum . Benim gibi hisseden var mi?
İlgisini çekersin, ilgi alırsın/tavlarsın, sevgili edersin flörtün olur. Ulan sahiplenmek ne BARZO !