Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Son Oyun

Vay be üstadım, hayırlısı olan buysa sonuna kadar destekler ve senin adına sevinirim. Diyebileceğim tek şey mutluluğunun devamı ve sağlığının daima iyi olması. Seviliyorsun, kendine iyi bak... ;)))

Oyun ne için vardır ? Ne için buna ihtiyaç duyarız ?

Elbette, herkesin bu soruya yönelik cevabı farklılık gösterecektir. Ama ortada net bir kesinlik var ve o da; en doğru kadını bulabilmektir.

Evet, istenen tam olarak budur aslında. Genlerimiz bizlere bunu emrediyorlar.

Oyuna başladığım zamanları hâlâ dün gibi hatırlıyorum. İlk zamanlar amacım önüme gelen her kızı yatağa atabilmekti, önümde heyecanlı bir hayat vardı ve bunu sonuna kadar değerlendirmek istiyordum.

Siz de bu ilk aşamadan geçeceksiniz, çünkü doğru olan bu. Ne kadar fazla kızla ne kadar çok tecrübe edinir, onları tanırsanız bu ileride daha kaliteli kızlarla kuracağınız temeli olan ilişkilerinize bir kapı aralayacaktır. Forumun %70'i şu an bu ilk aşamada.

Oyunun ikinci aşamasında ise artık her önüne gelen kızla yatmak değil de, kaliteli kızlarla tatmin edici ilişkiler yaşamak isteği vardır. Bu aşamaya geldiğinizde artık kızları temel olarak çözmüş olursunuz, bu yüzden daha kaliteli ilişkiler yaşıyor olursunuz. İşte bu dönem tam olarak pişme dönemidir.

İşte bu dönemde ihtiyacınız olan tecrübeyi tam olarak kazanırsınız. Forumun %25'ı şu an bu aşamada.

Bundan sonra ise artık olgunluk dönemine girersiniz. Artık her kızın değil, "o kızın" peşinden gitmek, onu elde etmek istersiniz. Artık piştiniz, olgunlaştınız. Bu aşamada artık genlerinizin size baştan beri emrettiği şeyi yapar ve gelecek kuşakların en sağlıklı olabileceği genlere sahip olan kadını ararsınız. Bu kadınla kuracağınız ilişki de sizi her yönden tatmin eder. Oyunun üstatlarından olan Neil Strauss gibi siz de artık bu aşamada "oyuna son" der ve yeni bir hayata "o kadınla" birlikte adım atarsınız. Bu adım sizin gelecekte kuracağınız ailenizin adımıdır aslında.

Sizin için küçük, gelecek kuşaklarınız için büyük bir adım :)

Elbette oyun bitti derken, buradaki kasıt oyunun diğer kadınlara karşı bittiğidir. İlişkinizde ise daima oyunun varlığını hissedeceksinizdir çünkü artık bu aşamaya kadar geldiyseniz oyun benliğinizin en derinlerine işlemiştir, ondan isteseniz de vazgeçemezsiniz.

Forumun %5'i ise bu aşamada. Ve sanırım beyler, ben de artık o %5'e girdim artık.

Hayatımı birleştireceğim o kadını nihayet buldum, uzunca bir süre ilişkimi devam ettirdim ve artık bundan sonra benim için sorumluluğu daha fazla, daha ciddi olan bir hayat başlıyor.

Ama korkmayın sakın, bırakır mıyım ben hiç sizi ? Daha ne mevzular konuşacağız sizlerle burada. Kuşçubaşı'ndan kurtulmak öyle kolay değildir :)

Umuyorum hepiniz bu güzel durumları yaşar, "o kadını" bulur ve kaliteli bir erkeğe yaraşır kaliteli aileler kurar, çocuklarınıza da benim ismimi verirsiniz :D

Yani, demem o ki; Oyun bitti ey Atinalılar!

Ve size güzel bir haberim var; eğer üşengeçliğimizi yener de bir tarih belirleyebilirsek düğüne hepiniz davetlisiniz ;)

İYİ FORUMLAR!
Hayırlı Olsun Kuşcubaşı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8