Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Son zamanlarda ki Psikolojim

Evet beyler beni tanimayanlar icin kendimi tanitayim Ben eskiden silik bir tiptim arkadasim olmazdi insanlarin dalga gecti o ezik insanlardan biriydim sosyal fobim vardi kendime guvenim 0 di insanlarla konusmaya korkan cekinen acaba benimle konusur mu diye dusunen biriydim bu konulari ogrenmeseydim intihar etmeyi falan kafaya koymustum o kadar berbat bir durumdaydim hayata bir amacim ya da yerim yoktu bana kizlara yaklasada utandim icin hep bir sey yapamadim firsatlarim oldu sevgilim olmasi icin ama ben kullanamadim bilgisiz biri oldugum icin bu islere basladiktan sonra ozguvenim yerine geldi silik bir tip olmaktan ciktim insanlarla konusabiliyorum ara ara bazen eski takintilari mi yapsamda hayatim bana kalirsa degisim oldu ama bu aralar psikolojim yerlerde hedefime odaklanamiyorum kafamin icinde ki sorunlar yuzunden bana yardim eder misiniz duraksadim sanki ve ben her animi gelismek ve bu anlamsiz dunyayi anlamli bir hale getirmek icin

gelişimde ara ara çakılmalar olabilir. her insanın başına gelen bir şey olduğunu unutma. yapman gereken şeyi seni durduran şeyleri bulup ortadan kaldırmak. basit, zor, kısa, uzun olabilir. ben kendiminkini kaldırırken yaklaşık bir yılımı harcadım. çabalaman gerek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8