Sorgu Memuru Adam Modeli

Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
25
Beğeniler
68
Yaş
27
Şehir
Adana
#1
Bir kızla yani tanıştığınızda neler konuşmalısınız? Genelde insanlar bir kadınla yeni tanıştıklarında ne konuşacaklarını bilmedikleri için soru yağmuruna tutarlar, sorgu memuru gibi ardı arkası kesilmeyen sorular sorarlar kadına. Bu şekilde başlayan bir iletişimin sevgililiğe dönüştüğünü pek görmedim ben

Örnekler:
-nerde okuyorsun
-okuyor musun
-nerelisin
-nerde oturuyorsun
-hangi bölümdesin
-kaçıncı sınıftasın
-ne iş yapıyorsun

Off ki off ardı arkası kesilmeyen anlamsız soru yağmuru. Kadın sıkılacak ve kısa cevaplar verecek ardından da ya diğer kişi ile konuşmaya başlayacak ya da ortamdan uzaklaşacaktır.

Ondan sonra da sen dersin. Konuşamıyorum. Tıkanıyorum, muhabbeti ilerletemiyorum 🙂
İlerlemez elbette o muhabbet. Bunları sormayacaksın demiyorum elbette ama yedire yedire sor be canım sorguya tutma kızı, sorgu memuru musun sen. Adınız soyadınız ana adınız, kaç kardeşsiniz, doğum yeri ve tarihi vs..
Gerici sıkıcı kasıcı konuşmalar bütünü..

Birde şu var en iğrençlerinden biri. Kıza dersin nerde okuyorsun/çalışıyorsun , kız cevaplar xxx
"aa bizim hakan var iktisat 3 de, tanıyor musun"
Al işte.. en sikko soru, tanıyorum aq ne olacak. Benim çevrem var bak ordan da bi tanıdığım var demenin bu kadar ezik bir yolu mu olur arkadaş yaa 🙂

Ha kız der ki, Bilmem ne dersinde sıkıntım var, sen o zaman de. Bizim Ebru var onun notları iyidir konuşurum sana yardımcı olur.
Peki diyeceksiniz ne konuşacağız. İşte burada biraz sıkıntı yaşanır bazen. Bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmaz ilkesinden hareketle, evvela konuşacak kadar bilgi sahibi olmanız gerekir.

Kızın elindeki bir kitaptan gir, olmadı makyajından gir, olmadı diyelim dün akşam torrentten “Kaybedenler Kulübü”nü indirdim seyrettim de.

Ordan yürü be kardeşim. Azcık eğlenceli birkaç hikaye anlat. Yani hayatında başına hiç mi komik bir şey gelmedi senin. Mesela benim otobüste kafama terlik düşmüştü. ( valla diyorum- teyze terliklerini yukarı bagaj bölümüne koymuş, o da sallantıdan sallan salan ben uyurken dan diye kafama düştü. Bende nasıl iyi bir adamsan o zamanlar , gecenin 3ünde bir de teyzenin terliği kaybolmasın diye kalkıp alıp yerine koymuştum- şimdi olsa teyzeyi döverim )

Sözün kısası dostlar bu aklınızın bir köşesinde dursun.
Sorgu memuru erkeklerden olmayın
Ardı arkası kesilmeyen sorularla kızı bunaltmayın.
Yedirerek yavaş yavaş..
Hoop kime diyorum sorgu memuru değilsin..
Sahi sizin okulda Sertaç vardı bizim Sertaç yurttasulhcihandasulh tanıyor musun ? :)))))
Saygılarımla..
 
Üst