Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal ilişkilerde tercihiniz hangi yönde olurdu ?

Hangisini Tercih Edersiniz ?

• 1-) Eğlenceli , konuşkan , samimi Arkadaş modeli

• 2-)Güçlü , Sessiz , Başarılı , Havalı Arkadaş modeli

• 1-)Birkaç samimi dost ve samimi bir kız arkadaşla sakin , huzurlu bir kahve etkinliği

• 2-)Barlarda sabaha kadar eğlenip sabah tanımadığınız bir kızla uyanmak.

• 1-)Kendini kariyerine adamış , Samimi, fazla güzel olmayan ama enerjisi yüksek bir kız mı ?

• 2-)Her gün farklı bir Hatunla uyanmak ve ertesi sabah ismimi unutmak mı ?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Selam dostlarım , Red pill öğretisinin yolundan gidenlere birkaç soruluk bir anket hazırladım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Edit = 3 Adet cevap hakkınız var tek cevap verip anketi bitirmeyin be dostlar ?

Son düzenleme:
Anketi yapmaya çalışırken beynim yandı ben en iyisi kendim yazayım. :D

Dostum eğlenceli kıyak olsun böyle boş bile yapalım. Evet hiçbirzaman bu tercihim değişmiycek tabi şuanki fikirlerim böyle.

Minik adım: Kızlarla sırf sosyalleşmek için sevgili olup takılacağım zaman geçsin yani.

İlk aşama: Sadece cinsel anlamda kızlara bakacağım kızlardan soğuduktan sonra ciddi bir ilişki arayacağım.

Ciddi ilişki: Sevgilim asil, güzel ve orta derecede ciddi olsa ve uzun süreli ilişki yaşasam güzel olur.

Birkaç samimi dost ve birkaç samimi kızla kahve etkinliği. Sonra balık tutmaya gideriz. Ya da sahil kenarında otururuz vs.

Boyle farkli basliklar. Deigik anketler. Guzel oluyo. Yada yazilicak konuyu forumun uyelerinin oylariyla belirlenmeside guzel oluyo.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8