• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Sosyal medya editörü aranıyor

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Merhaba beyler.
Bildiğiniz üzere tek başıma ilgileniyorum forum ve blogla. Bu nedenle tek başıma yeterli olamıyorum her zaman.
Forumun bildiğiniz gibi sosyal medya hesapları mevcut. Lakin oralarda paylaşım yapmaya fırsat olmuyor. Bunun sebebi fotoğraf düzenlemesinden pek anlamamamdan kaynaklanıyor. Forumun Twitter ve İnstagram hesapları için sosyal medya editörü aranıyor.

İnstagram için aranan kriter birazcık fotoğraf düzenlemekten anlamalı. Yani günde 1-2 tane motive edici söz, paylaşım, video vs. paylaşıldığında yeterli. O sözlerin yazılı olduğu fotoğraflar biraz afili olsun istiyorum.

Twitter için ise fotoğraf düzenlemeyi bilme şartı yok, aktif bir şekilde ilgilenecek kişiler ulaşabilir.

Düzenli olarak ben ilgilenirim diyen varsa mesaj atabilirler.

Gönüllü olarak arıyorum fakat şartlarınız varsa tekliflerinizi sunabilirsiniz.

İyi forumlar.

Fotoğraf düzenleme de iyi değilim, kendimi gelistirmem gerek.
Olur da bazı işler için adam lazım olursa söylemeniz yeterli.
Yardımcı olmak için elimden geleni yaparım. Pek beceremesem de uğraşırım.

Eğer hala böyle birini arıyorsan grafik tasarım ve video düzenleme konusunda bilgiliyim sana yardımcı olabilirim. İnstagram'ı aktif olarak kullanmaktayım. Halihazırda İnstagram'dan takip ettiğim birkaç motivasyon sözü paylaşan sayfa var. Bu fotoğrafları Photoshop'tan kolayca hazırlayabilirim, sana da öğretebilirim. Twitter'a yeni atılmış olsam da belki yardımcı olabilirim.