• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal medya konusmam

ero444

Üye
Beyler selamlar gecen gun konustugum kiz... yorumlarsaniz sevinirim eksikleri gorup duzelteltmek dogrulari bilip surdurmek icin. Tesekkurler

Açık olursak oyun oynadığını zannedip saçma sapan yerlere gitmişsin. Kız ilgilenmiyorken, konuşma ortalarında az da olsa dikkatini çekmişsin ama saçma sapan tavırların yüzünden batmış her şey. Gülüş şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. Bir kısım ergenliğe kaçmış, bir kısım oyuna uymuş. Ortaya saçma sapan bir şey çıkmış. Bunda birazda kızın tutumu etkili olmuş. Sonuç olarak gelişebilir ama saçma sapan şeylere son verip biraz daha ağır olmanı öneririm. Ağırlıktan kastığımı hiç mizah yapmamak olarak değil, yerinde mizah yapmak olara algıla.

pawelow

Üye
boş yapmışsın baya ergenlik akıyor kız istemiyorum deyince niye ısrar ediyon

ero444

Üye
Kıza sosyal medya üzerinden çok baskı yapmışsın sanki ve çok random atmadan konuşabilirsin.
Evet tanisikligim yok oylesine yazdigim birisi ondan ne kaybederim dusuncesi hakim. Tavsiyen var mi tony knk.
Açık olursak oyun oynadığını zannedip saçma sapan yerlere gitmişsin. Kız ilgilenmiyorken, konuşma ortalarında az da olsa dikkatini çekmişsin ama saçma sapan tavırların yüzünden batmış her şey. Gülüş şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. Bir kısım ergenliğe kaçmış, bir kısım oyuna uymuş. Ortaya saçma sapan bir şey çıkmış. Bunda birazda kızın tutumu etkili olmuş. Sonuç olarak gelişebilir ama saçma sapan şeylere son verip biraz daha ağır olmanı öneririm. Ağırlıktan kastığımı hiç mizah yapmamak olarak değil, yerinde mizah yapmak olara algıla.
Ergenlige kacan kisimlar ve sacma sapan tavirlarin oldugu yerleri soyleyebilir misin hocam? Nasil konusulmasi gerekirdi o kisimlarda ornek alabilir miyim?

boş yapmışsın baya ergenlik akıyor kız istemiyorum deyince niye ısrar ediyon
Bu tavsiye degil birader,elestirmek icin elestirmek . Ornek verirsen faydali olur surasi hatali soyle yap diye.
valla kankam ben okurken eğlendim o her şey olmuş bitmiş havası harikaydı
Haha sagol kanka . Eglencesine yazdim zaten ama her zaman gelistirmek gerek konusma becerisini.

morp.owl

Üye
Kanka afedersin ama tecavüz etcekmişsin gibi davranmış kız ve sen çok zorlamışsın. Nextle direk.

ero444

Üye
anladim dostum degistirilmesi gereken yerler ve tavsiyelerini merak ediyorum

Ergenlige kacan kisimlar ve sacma sapan tavirlarin oldugu yerleri soyleyebilir misin hocam? Nasil konusulmasi gerekirdi o kisimlarda ornek alabilir miyim?
"Biz istetiriz...", "Ben ders almam ders veririm", "jajajajajaja" Bunlar çok bariz örnekler. Tekrar okursan bu kısımların fazla dikkat çektiğini anlarsın. Yapılması gereken konuyu değiştirmeye yönelik cevaplar olmalıydı. Soru soracaksın ki karşıdakini konuşmaya dahil edebilesin. Bir kısımda soru sorup kendi sorduğun sorulardan tatminkar cevaplar almadan geçiştirme bölümlerine girmişsin. Ne yapman gerektiğini tek tek yazamam. Ne yapmaman gerektiğini fark etmen yeterli.