• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal medya konusmam

ero444

Üye
Elestiri duzgun yapip aciklayanlara tesekkurler. 3 sn bu bu kotu bu soyle yazip gitmek kolay .yorum yazacaksan biraz aciklarsin. suralar hatali yazabilirsin. Iyi ya da kotu ya diyip git demedik. Oyle yazacaksan hic yazma. Bastan sona hatali olsa bile suralar hatali bunlari yapma dersin gecersin.

Boyle elestiriye sadece tesekkur edilir.
"Biz istetiriz...", "Ben ders almam ders veririm", "jajajajajaja" Bunlar çok bariz örnekler. Tekrar okursan bu kısımların fazla dikkat çektiğini anlarsın. Yapılması gereken konuyu değiştirmeye yönelik cevaplar olmalıydı. Soru soracaksın ki karşıdakini konuşmaya dahil edebilesin. Bir kısımda soru sorup kendi sorduğun sorulardan tatminkar cevaplar almadan geçiştirme bölümlerine girmişsin. Ne yapman gerektiğini tek tek yazamam. Ne yapmaman gerektiğini fark etmen yeterli.

TeamStar

Üye
Okurken eğlendim aq.
Ksskskdkfkf.
Ama bölen düşmez kardeşim. Yani lise 1 2 kızı belki çok merak eder filan ama. İlerisi düşmez

good sire

Üye
Acik konusmak gerekirse mesajlarini okurken cok zorlandim hatta kendimden o kadar utandim ki konuyu yarida birakip gitmeyi dusundum fakat yapamadim , suan ise duvarlari yumrukluyorum deliriyorum . Yukarida ise cok ozguvenli davranmissin,eglenmissin vb gibi seyler soyleyenler olmus . Arkadaslar bu gordugunuz sey ozguven degil bir balondur. Kendini agirdan satma pazarlama isini cok yanlis anlamissin ve cok itici bi hal almis yaptigin , ayrica yaptigin mesajlasma ile kendi ozsaygini hice saydigin gibi bir tane daha turk kizinin egosunu arşa cikarmissin ve bu forumda gezinmene ragmen , normal abaza bir turk erkeginden farkli olmamis konusman , eger zeki biriysen yazdiklarimi negatif bi elestiri degil de bir ders olarak alacaksin . Sosyal medya hesaplarini sil ya da sadece instasini aldigin kizlarla konusmak icin kullan , eger bu forumdaysan , bildiklerinin hakkini vermeli ve diger erkeklerden farkin olmali ..