• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal medya oyunum

Philliscan

Fahri Üye
Bir süre İstanbul’da olamayacağım.
Tatil yapacağım ve burda kafa dengi bir kız arkadaş ile takılacağım. Fakat İstanbul’a geldiğimde boş kalmamak adına sosyal medyadan bir açılış yaptım sizlere sunmak istiyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz tatlı olur .)

neg ile başladım. Kız klişe bir mekanda fotoğraf çekiliyor bende neg atıyorum. Ve kız çok konuşkan çıkıyor.
ben onun attığından daha az mesajla öz cevaplar veriyorum ve 2. Cevabımda olası bir friendzone dan kurtulmuş oluyorum. Çünkü işin içine tavlamak, sevgili olmak, aşk gibi kelimeleri empoze edip kızı bu friendzone düşüncesinden uzaklaştırıyorum.

Kız gezmeyi seviyormuş.
otostop çekip Türkiye turuna çıkalım dedim makarasına
Ve bunu ciddiye aldı. Ciddi bir şekilde Eylül’e doğru olabilir gibisinden bir şey söyledi.
Ben bunu : bu kız benimle bu şeyi gerçekten yapmak istiyor çünkü bana karşı içinde bir ilgi oluştu olarak yorumluyorum.
Sonra yine ufak tefek oyunlar.
Elimden geldiğince sanki ben onu değil, o beni tavlıyormuş gibi davrandım.

Burda biraz riskli bir şey yaptım mesajına sadece gülücük attım oda konuşmayı kilitlemeye çalışıyorsun dedi.
Sonrası konuşmalar işte.

Furkansen

Üye
Gayet iyi bir konuşma geçirmişsin bence , tek hatan random atman diyebilirim , randomu herkes atıyor bir farkın olsun ve artık "hahah" yaz , hem gerçekte "dsahasa" diye mi gülüyorsun yoksa "hahaha" diye mi , bir zamandan sonra göreceksin ki kız da sana ayak uydurup " hahaha " yazmaya başlamış.Başarılı bir konuşma !

ONEMEGAS

Üye
2 dir bu tarz konuşmaları okuyorum, hiç bişey anlamadım.

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bir süre İstanbul’da olamayacağım.
Tatil yapacağım ve burda kafa dengi bir kız arkadaş ile takılacağım. Fakat İstanbul’a geldiğimde boş kalmamak adına sosyal medyadan bir açılış yaptım sizlere sunmak istiyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz tatlı olur .)

neg ile başladım. Kız klişe bir mekanda fotoğraf çekiliyor bende neg atıyorum. Ve kız çok konuşkan çıkıyor.
ben onun attığından daha az mesajla öz cevaplar veriyorum ve 2. Cevabımda olası bir friendzone dan kurtulmuş oluyorum. Çünkü işin içine tavlamak, sevgili olmak, aşk gibi kelimeleri empoze edip kızı bu friendzone düşüncesinden uzaklaştırıyorum.

Kız gezmeyi seviyormuş.
otostop çekip Türkiye turuna çıkalım dedim makarasına
Ve bunu ciddiye aldı. Ciddi bir şekilde Eylül’e doğru olabilir gibisinden bir şey söyledi.
Ben bunu : bu kız benimle bu şeyi gerçekten yapmak istiyor çünkü bana karşı içinde bir ilgi oluştu olarak yorumluyorum.
Sonra yine ufak tefek oyunlar.
Elimden geldiğince sanki ben onu değil, o beni tavlıyormuş gibi davrandım.

Burda biraz riskli bir şey yaptım mesajına sadece gülücük attım oda konuşmayı kilitlemeye çalışıyorsun dedi.
Sonrası konuşmalar işte.
Umarım sosyal medyadan kaynaklı bir özgüven patlaması yaşamıyordur kız zira bazıları böyle oluyor ve gerçekte çıt çıkarmıyor.

Bu konuşmayı görünce Aykut elmasın sosyal medya hastalığı adlı vinesi aklıma geldi😀