• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal Medya Saçmalığı..

Furkansen

Üye
Selam beyler , bugün hepinizin ( Bende dahil :/ ) yaptığı bir hatadan bahsedeceğim . Başlıktan da anlayacağınız üzere " Sosyal medyadan kız düşürmeye çalışma sorunsalı " .

Siz sosyal medyadan bir kıza ne kadar mükemmel(!) bir açılış yaparsanız yapın , kızın zaten hali hazırda 10 tane köpeği olduğu için , üstüne siz yazınca 11.de yolda behh diye sevinir . Zaten verdiği cevaplardan götünün everest dağlarında olduğunu hissedebilirsiniz .

Benim önerim sosyal medyayı sadece TEST amaçlı kullanmanız.
Yani kıza istediğiniz gibi muhabbet açın test edin neler oluyormuş bakın bakalım :)

İyi Forumlar.

oluadam24

Üye
Bence test olarak bile zaman kaybı. Sosyal medya bence boş iş. Sosyal medyayı bir firman varsa, bir sayfan varsa yani reklamını kullanacağın bir şey için kullanabilirsiniz. Ben bu forumu da oradan buldum. Ya da bazı sayfaları takip etmek için, ilgi alanlarına bakmak için. Sizin yazdıklarınıza katılıyorum. Ancak test için bile uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

Furkansen

Üye
Bence test olarak bile zaman kaybı. Sosyal medya bence boş iş. Sosyal medyayı bir firman varsa, bir sayfan varsa yani reklamını kullanacağın bir şey için kullanabilirsiniz. Ben bu forumu da oradan buldum. Ya da bazı sayfaları takip etmek için, ilgi alanlarına bakmak için. Sizin yazdıklarınıza katılıyorum. Ancak test için bile uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum.
Görüşler farklıdır kanka ^^ Ama gerçekte götü yemeyenler sosyal medyadan işi başlatabilirler , en azından ben böyle başladım ^^

Asriel

Üye
Kullanmamak için bir sebep yok bence dikkat çeken bir dış görünüşünüz veya özelliğiniz varsa bırakın kızlar size ulaşabilsin. Spor yapan arkadaşlar bunun daha çok farkındadır. Hikaye atmayı da unutmayın ki kız sizi beğendiyse mesaj atmak için bahanesi olsun