• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal Medyada Açılış Yapma

amber

Üye
Katılım
29 Nisan 2018
Mesajlar
41
Yaş
19
Şehir
İçel
Sosyal medyada açılış yapmak riskli bir hamle.Çünkü internette her yaştan her tip insandan tonla var.Sadece kızlara yazmak için bile açılmış sürü hesap var. Durum böyle olunca da kızlara günde yüz tane bile mesaj geldiği oluyor. Bu durum onlarda aşırı özgü ene sebep oluyor.Zaten buralarda en fazla prim yapan şeyler am gör meme(bkz: simge barankoğlu). Hal böyle olunca açılış yapmak için en önemli şey çok sağlam bir negle başlatmak sohbeti. Erkeklerin hepsi farklı olmaya çalışıyor. Bu da hepsinin aynı olmasına sebep oluyor. Siz öyle bir şey yazmalısınız ki kız far görmüş tavşan gibi kalmalı.
En sağlam açılışlar reelde yapılsn açılışlardır. Kızların çerçevesinfen olaya baktığımız zaman sosyal medyada hakim o istediğine döner. İstediğini siler. Ama çoğu kız sosyal medyadaki özgüveninin gücünün 5te 1ini gerçekte gösteremez. Resimde en iyi halini atar herkes ondan yazar ona. Ama reelde baktığında ondan daha güzel kızlara yazılıyor. Çok daha iyiler var. O kadar güvenli olamaz. Bu da bizim avantajımıza. Ayrıca sosyal iletişimin %7si sözlü %38i ses tonu %55i beden dilidir. Bu da bizim için büyük avantaj gerçek hayatta karakterimizi maskülenliğimizi ses tonuyla fiziksel temasla miniklere ifade imkanı sunuyor.
 

Slyron15

Üye
Katılım
27 Temmuz 2018
Mesajlar
135
Yaş
19
Şehir
İzmir
Katılıyorum ama internetten tanisip güzel iliskilere yelken acanlarda var objektif dusunmek lazim
 
Üst