Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal Medyadan kurtuldum.

Twitter'da takip edilmesi gereken kırmızı hapla ilgili yazılar paylaşan bazı kişiler var.

WP GRUPLARINDA ÇOK VAKİT HARCIYODUM GRUPLARDAN ÇIKTIM ŞİMDİDE PUBG BAĞIMLILIK YPATI AMK

WP GRUPLARINDA ÇOK VAKİT HARCIYODUM GRUPLARDAN ÇIKTIM ŞİMDİDE PUBG BAĞIMLILIK YPATI AMK
SDFGHFSGHNSFDHNSHNSDHFSBD Kanka, hepimiz biliyoruz ki önceden sünepenin tekiydik amk oyun bağımlısı salağın tekiydik ama işler değişti. ama sana haber vereyim eski alışkanlıklarımızı bırakmak çok zordur. hele ki bilgisayar oyunları. ^^ :)

SDFGHFSGHNSFDHNSHNSDHFSBD Kanka, hepimiz biliyoruz ki önceden sünepenin tekiydik amk oyun bağımlısı salağın tekiydik ama işler değişti. ama sana haber vereyim eski alışkanlıklarımızı bırakmak çok zordur. hele ki bilgisayar oyunları. ^^ :)
YEE KNKA ÇÖZÜMÜ BİLİYORUM HERKES BİR İŞE GİRSİN ÇALIŞSIN VEYA BİRİNE YARDIM ETSİN AMA BOŞ VAKTİNİZ OLMASIN. BU ŞEKİLDE BİR SÜRE DEVAM EDİN SİKE SİKE BIRAKIYORSUNUZ O BAĞIMLISI OLDUĞUNUZ ŞEYLERİ. PUBG KISMI ŞAKAYDI 2 GÜN ÖNCE İNDİRDİM ÇOKTA GİRMEDİM GECE YATARKEN FELN ATIORUM BİR İKİ EL. NEYSE SİZ ANLADINIZ VRMK İSTEDİĞİM MESAJI. @Rigor İstanbul şehrinde ikamet ediyor imişsin. Ala, Anadolu Yakasında isen beraber bir şeyler yapabiliriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8