Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal Ortam Edinmek İçin Önerileriniz

Merhaba Beyler,
Kendimi yeni sosyal ortamların içine atmak istiyorum, aklıma bir şey gelmiyor. Gitar kursuna yazıldım(bire bir), fitness' a başladım(ortam yok) ve ders alıyorum(bire bir, yine ortam yok). Günler bayağı yoğun geçiyor seneye sınava gireceğimdem.

Sizden önerilerinizi bekliyorum hem yeni kişileri tanımak hem de öğrendiğim şeyleri daha fazla ve daha farklı insanlar üzerinde uygulamak için.

Sana yararı olacak insanları seç ortamı sende kurabilirsin organizasyon yeteneğin varsa böyle bi durumda o ortamda alfa sen oluyosun xd
Ama ortam arıyorum diye kişisel , bencil gelişiminden kopma arkadaşların senin gelişimine engelse dağıto ortamı çık herşey senin elinde. yada tek yaşa sadece 2,3 dostun olur kendine ayıracağın bol bol vaktin olur

Sana yararı olacak insanları seç ortamı sende kurabilirsin organizasyon yeteneğin varsa böyle bi durumda o ortamda alfa sen oluyosun xd
Ama ortam arıyorum diye kişisel , bencil gelişiminden kopma arkadaşların senin gelişimine engelse dağıto ortamı çık herşey senin elinde. yada tek yaşa sadece 2,3 dostun olur kendine ayıracağın bol bol vaktin olur
Kendi ortamım var her hafta sonu birleştiğimiz, için de kızların da olduğu hem sohbet edebileceğim hem saha yapıp bol bol pratik yapabileceğim bir ortam arıyorum.

Sokağa çıkmaktan çekiniyorum saha için çünkü iç anadolunun bağrında yaşıyorum, Kayseri de. Bu yüzden de böyle farklı insanların bir araya geldiği kulüp, sınıf gibi bir ortam arıyorum. Aklıma gelmiyor bir çözüm bir türlü.

Kendi ortamım var her hafta sonu birleştiğimiz, için de kızların da olduğu hem sohbet edebileceğim hem saha yapıp bol bol pratik yapabileceğim bir ortam arıyorum.

Sokağa çıkmaktan çekiniyorum saha için çünkü iç anadolunun bağrında yaşıyorum, Kayseri de. Bu yüzden de böyle farklı insanların bir araya geldiği kulüp, sınıf gibi bir ortam arıyorum. Aklıma gelmiyor bir çözüm bir türlü.
biz ankaradayızda ne oluyo

sosyal ortam arama

framelerine girme

değerini yükselt

dağıt frameleri

sosyal ortam arama

framelerine girme

değerini yükselt

dağıt frameleri
Bundan 3-4 ay öncesine kadar sıradan, amaçsız yaşayan biriydim. Kendimi geliştirmeye karar verdim, düzenli kitap okuyorum, spora başladım, bir müzik aletiyle ilgilenmeye başladım vs .. Değer katıyorum kendime, sahaya çıkıp tecrübe etmeye geldi sıra.

sosyal ortam arama

framelerine girme

değerini yükselt

dağıt frameleri
Sınav konusunda çok haklısın sınav yaklaştıkça arkadaşın dediklerinin dozunu artır arkadaşlarının sana hiçbir yararı olmayacak.Ben tam tersi onları amaçsız hedefsiz ve başkalarını da yoldan çıkarmaya istekli olarak görüyorum.O arkadaşlarını bir kaç tanesi dışı liseden sonra tekrar görmeyeceksin.

Sınav konusunda çok haklısın sınav yaklaştıkça arkadaşın dediklerinin dozunu artır arkadaşlarının sana hiçbir yararı olmayacak.Ben tam tersi onları amaçsız hedefsiz ve başkalarını da yoldan çıkarmaya istekli olarak görüyorum.O arkadaşlarını bir kaç tanesi dışı liseden sonra tekrar görmeyeceksin.
Sende sanırım bu konuda benimle yoldaşsın,özel mesaja gelebilir misin merak ettiğim bazı şeyler var.

Çok net bir şekilde söylüyorum.Waikiki gibi kıyafet mağazalarinda çalışmak...Kızların çoğunlukta olduğu bir ortam hazır olarak önüne sunuluyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8