• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sosyal Ortam Oyununa Ufak Bir Giriş

Kasrqaa

Fahri Üye
AMOG: Alpha Male Other Guy.(Grubun Lider Erkeği(Joker abimizin tabiriyle horoz erkek))

Bu, sizin için gerçek bir rekabet olan başka bir alfa adam demektir.
Gurubun parçası olup olmaması yada sizin hoşlandığınız kızdan hoşlanması önemsiz bir detaydır. Önemli olan senin kıza giden yolu kapamaya çalışıp çalışmadığıdır
Bu adam gerçek bir oyuna sahip olduğu için ondan kurtulmanız o kadar kolay olmayabilir.
Bununla başa çıkmanın en iyi yolu, onunla dost olmak yada kavga çıkarmadan sırtınızı dönmektir.

Horoz Erkek Avcıları

Buraya, diğer her Alfa Erkek'i bir araya getirmek için en iyi AMOG Destroyer Taktiklerini ve Tekniklerini okumaya ve evdeki asıl erkeğin piliçlerini göstermeye geldiniz. AMA sana hiçbirini öğretmeyeceğim, çünkü onlar büyük saçmalıklar ve seni daha fazla belaya sokacaklar, nedenini açıklayacağım.

Horoz Erkek Avcıları Nedir?

Horoz Erkekler, iyi bir oyunu olan ve baştan çıkarmak istediğiniz kadınla rekabet eden veya o kadını koruyan diğer erkeklerdir.
İyi bir horoz erkek avcıları, kızlara ondan daha alfa olduğunu ve bu nedenle daha iyi ve daha çekici bir adam olduğunu göstermelidir.
Cinsel pazar değerinin önemini anladığınızı düşünüyorum.

Yapılan Bazı Hatalar

Bir erkeğin bir kadın için çekici olmasının neden alfa faktöründen çok daha önemli faktörleri vardır.
Elbette alfa olmanın bir faydası var, ancak kendinize güveniyor ve onlara nasıl liderlik edeceğinizi biliyorsanız, o bölümde zaten iyi iş yapıyorsanız, başka bir alfadan daha fazla alfa olduğunuzu kanıtlamanıza gerek yoktur.Çocukça işlere girişmeyin ve diğer alfaları kışkırtmaya çalışmayın!

Horozları Kışkırtmak Yerine Ne Yapmalısınız!

Sağduyu. Birisi bana arkadaşça davranıyorsa, ona karşı iyi davranın ve onu diğer kızları etkilemek için yermeye çalışmayın.
Ortamda dost alfa olmasına rağmen kendinizi ortaya koymaya çalışıyorsanız bu sizin kendinizi yetersiz olarak gördüğünüzün göstergesidir.
Kendine güven, sakin ol ve toparlan.
Başka bir erkek senin kızı çalmaya çalışırsa, ona gerçeği kibar dille söyleyin, ''Bu kız benimle birlikte senden beni ve sevgilimi yalnız bırakmanı istiyorum
Hiçbir şekilde sinirlenmeyin, kararlı ve öz güvenli bir duruşla ona dostane bir şekilde davranın. Uzaklaşmaz ise onu görmezden gel. Bu, herhangi bir itici teknikten çok daha güçlü olacak ve kıza kendinize olan güveninizi, durumu kontrol edip onu sosyal olarak kabul gören bir şekilde, herhangi bir olumsuz enerji olmadan koruyacağını, bunun kadar basit olacağını gösterecektir.

Puamore sitesinden alıntılar yaptım ve kendi bilgilerimi de harmanladığım bir yazıdır kendileri :D

Furkansen

Üye
Siz 3-4 hobi edinseniz 2-3 tanesinde usta olsanız çoğu kişi önünüze geçemez zaten merak etmeyin.

SABA

Üye
En azından yabancı kaynağı Türkçeye çevirip sunum yapmışsınız, direk kopyala yapıştır yapıp bana ait diyenler var. Güzel yazı olmuş ellerine sağlık :)

Kasrqaa

Fahri Üye
En azından yabancı kaynağı Türkçeye çevirip sunum yapmışsınız, direk kopyala yapıştır yapıp bana ait diyenler var. Güzel yazı olmuş ellerine sağlık :)
Puamor sitesinden aldım ufak kendi görüşüm var içinde. Cidden amoglar ile tartışmak yerine dostane davranın bunu test ettim işliyor

SABA

Üye
Puamor sitesinden aldım ufak kendi görüşüm var içinde. Cidden amoglar ile tartışmak yerine dostane davranın bunu test ettim işliyor
Ben de bu taktiği kullanıyorum. Gerçekten seni sevmeyen insana tatlı dille yaklaşırsan işe yarıyor. Bence siteden alıntı yapmaya devam etmelisin. Herkesin yabancı dili yok. :)

Kasrqaa

Fahri Üye
Ben de bu taktiği kullanıyorum. Gerçekten seni sevmeyen insana tatlı dille yaklaşırsan işe yarıyor. Bence siteden alıntı yapmaya devam etmelisin. Herkesin yabancı dili yok. :)
Benim ağam şaham yabancı dilim yok merak etme :D Oyunum iyi ona göre çeviri yapıyom :D