• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Sperm Koruma ( Semen Retention)

SPERM KORUMA

Sperm, sağlığımızda, bağışıklık sistemimizde ve görünüşümüzde çok büyük etkisi olan proteinler, besinler, enzimler ve minerallerle doludur. 2 haftalık sperm korumasından sonra vücut spermleri tekrar emmeye karar verir. Bu, o bahsedilen besin maddelerinin vücudun gerekli yerlerine transfer edilmesine ve vücudun gelişimi için kullanılması demektir. Bu yüzden daha iyi bir cilt, parlak gözler, daha güçlü saçlar, daha kuvvetli büyük kaslar, sakal artışı, zeka ve hafızada kuvvetlenme görülür.

İnsanlar doğası gereği, çoğalma ve genetiğin aktarılması ihtiyacı ile yaratılmıştır. Bu ihtiyacınızı masturbasyon ile tatmin ederseniz, vücut ve beyin hayattaki herşeyi ( çiftleşme ve üreme konusunda) olması gerektiği gibi yaptığınıza inanır. Beyin gerçek bir cinsel ilişki ile masturbasyon arasındaki farkı anlamaz. Masturbasyonla erkekler beyinlerini gerçek bir kadınla ilişkiye girdiği konusunda kandırır. Masturbasyondan uzak durduğunuzda beyniniz panikler. Kadınlar karşısında işe yaramaz olduğuna inanır. Yararlar da burda ortaya çıkmaktadır. Vücut kadınları etkilemek için sizi olabilecek her konuda geliştirmeye başlar. Beyin genetiğin aktarılmasına programlandırılmıştır. Eğer bunu yapamazsa, çiftleşmeyi desteklemek için yapabileceği herşeyi yapacaktır. Örnek verecek olursak : daha iyi görünme, dışarı çıkıp para kazanma ya da kadınlara yürüme motivasyonu verme ve gerekli özgüveni sağlama, hatta derin bir ses.

Kadınlar doğal olarak testesterona ve maskülenliğe çekim duyarlar. Bir erkeğin fiziğinin, sesinin, karakterinin vücut dilinin ve feromanlarının gelişmesi onun kadınlar tarafından istenen erkek olmasını sağlar. Bir diğer yarar olarak bahsedilen kadınlar ve başarı birbiriyle bağlantılıdır. Kadınlar konusunda başarıya yardımcı olan şey, genellikle hayatta da başarılı olmanıza yardım eder.

Yahudi İnancı
Yahudilerin genellikle başarılı insanlar oldukları konusunda şüphe yoktur. Yahudilerin zenginliklerine bir bakalım:

• Amerikalı yahudiler, amerikanın en güçlü ve en etkili etnik grubudur.
  • Amerika nüfusunun %2 sini oluşturan Yahudiler, Amerika multimilyarderlerinin %40' ını oluşturur.
  • Yahudi hanelerinin %18' inin bir milyon dolardan daha fazla finansal değeri vardır.
  • Yahudi gençlerin %55'i üniversiteleri derece ile bitirmiştir.
  • Çalışan Yahudi'lerin %60' dan fazlası yüksek statülü mesleklerdir.

Yahudilerin daha zeki oldukları düşünülür. Bu biraz absürdür, yapılan araştırmalar doğal yetenek ve kabiliyetlerin dünya genelinde eşit dağıtıldığını göstermektedir. Yahudi erkekleri ile diğer erkekler arasında temel bir fark vardır. Yahudi erkekleri masturbasyon yapmaz. Onların dini inancıda masturbasyon kesinlikle yasaktir ( Cezası ölüm diye biliyorum. Hatta en çok genel ev bulunan ülke İsrail'dir.) .

SPORCULAR

Boksörler bir dövüşten önce haftalarca ya da aylarca masturbasyon yapmamaları konusunda uyarılmıştır. Bir çok antrenör atletlere yarışmalardan önce masturbasyon yapmamasını söyler. Bunu uygulayanlara örnek verecek olursak : Muhammed Ali ve Mike Tyson başarıya ulaşmak için yıllarca spermlerini korumuşlardır.

Son düzenleme:

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Dostum makale çok iyi peki normal ilişkiye girince sperm koruma olayı bitmiyormu herkes spermdeki vitaminden proteinden bahsediyor e maturbaayonda ve cinsel ilişkide Akdan döl aynı döl ilişkiyedemi girmeyeceğiz

Dostum makale çok iyi peki normal ilişkiye girince sperm koruma olayı bitmiyormu herkes spermdeki vitaminden proteinden bahsediyor e maturbaayonda ve cinsel ilişkide Akdan döl aynı döl ilişkiyedemi girmeyeceğiz
Ben şöyle düşünüyorum, eğer sporcuysanız ve kritik bir döneme giriyorsanız fizyolojik olarak alacağınız etkiden korunmak için kesinlikle sperm koruma yapmalısınız. NoFap tayfayı ilgilendiren kısmı "gerçek" bir cinsel ilişki haricinde spermin korunması. Bu dopamin-reseptör ilişkisi dolayısıyla ve tabii ki fizyolojik diğer etkileri konusunda önemli. Beynimizi kandırmak yerine ona gerçeği öğretiyoruz, sürecin sancılı olması sebebi bu.