• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Starbucks açılışı (başarılı)

Gökhan

Üye
Katılım
15 Mayıs 2019
Mesajlar
39
Şehir
Kayseri
Bugün saat 14.00 suları kurstan çıkınca arkadaşlarla starbucksa gittik. Açılış yapmak kafamda vardı zaten, sabah evden çıkmadan önce bir açılış yapmadan eve dönme demiştim kendi kendime. Her neyse. Starbucksa girip masa bulduk, ben de etrafa bir göz attım. Tam karşımda HB 6,5lik bir kız vardı ve bana bakıyordu. 2 3 kere baktı arkadaşıyla konuşurken. Diğer saha raporumda bir kızla 2 saat bakıştığımdan bahsetmiştim. O hatayı bir daha yapmayacam dedim ve daldım direk. Masada 3 sandalye vardı ama 2 kişilerdi birinde çantalar vardı. Çantaları tutup yere koydum. Dememe gerek yok sanırım ama beden dilimi, ses tonumu iyi kullandım ve gülerek, tebessüm ederek konuştum.
Ben=B Hedef=H Arkadaşı=A
B: Bu sandelye boş mu acaba?
A: Evet, boş. Alabilirsin. (Ben direk oturdum ama ehhehe)
A: ( Gülerek) oturacağını düşünmemiştim.
B: Ben de düşünmemiştim de sandalye bulmuşum hali hazır da bir de masamı arayacaktım ya? Ne güzel oturduk işte.
A: Oturabilir miyim diye izin alsaydın iyiydi aslında.
B: Rahatsız olduysan kalkabilirsin.
A: Odunsun.
B: En sert cinsinden hem de. Marangozlar bana pek bulaşmak istemezler. (İkisi de burda güldü)
B: (Hedefe bakarak) Sen de baya konuşkanmışsın ya. Başımı ağrıttın biraz sus.
H: (utanarak) Ne diyebilirim ki çok garip oldu. A: Normal de böyle şeyler olmaz. Erkekler konuşmak isterler, kibarca reddederiz sonra giderler. Tabi sen ayı gibi daldığın için reddetmeye fırsat bırakmadın.
B: Fırsat bıraksaydım bile reddedemezdiniz ki. Her neyse hadi bir oyun oynayalım senle (Arkadaşına bakarak)
A: Ne oyunu?
B: Eğer sen gülersen masadan ben kalkacam, ben gülersem sen. Başlayalım. (Burda direk yapay bir gülüş attım ve kıza göz kırptım o sırada kafamı hedefe doğru yatırdım, arkadaşı olayı çaktı ve gülerek kalktı)
B: Arkadaşın yanındayken konuşmak zordur bilirim. O yüzden sessiz ve sakince burda utanarak oturuyorsun ama seni daha iyi tanımak isterim. Numaranı yaz. (Kız bir şey demeden numarasını yazdı)
B: Haa bu arada, burda konuşmadığın her dakika için öpücük borçlusun. (Kız burda kıpkırmızı oldu)
H: Ya böyle şeylere alışık değilim. Nolduğunu anlayamıyorum.
B: Müsait olunca arar anlatırım. Görüşürüz.
H: Görüşürüz.

Not olarak; hiç keyif almadım arkadaşı kalkınca çünkü hiçbir geri dönüş alamıyordum kız sadece kıpkırmızı olmuş oturuyordu. Arkadaşı daha girişken ve konuşması zevkliydi ama baya çirkindi. Garip bir deneyim oldu.
 
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
379
Yaş
25
Şehir
Zonguldak
Arkadasi ile 5 -10 dk muhabbet etsen efsane olurdu daha onceki raporuna da yorum atmistim arkdas onemli diye ama onun disinda baya guzel rapor devam kanka
 
Son düzenleme:
Üst