• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Stres Problemim

klexos

Üye
Katılım
4 Şubat 2019
Mesajlar
61
Şehir
İstanbul
Birisi beni çağırdığında veya okulda sınavlardayken aşırı stres altına giriyorum.Bunun sonucunda da sınavlarda yanlış işaretlemeler;beni çağıranlara karşı garip davranışlar sergiliyorum.Bunu nasıl kontrol altına alabilirim ve sakin kalabilirim?
 

Negan

Üye
Katılım
14 Mart 2019
Mesajlar
161
Yaş
19
Şehir
Konya
Stres problemin var çünkü kaygıların var ya yapamazsam ya düşük alırsam ya saçma bir şey dersem.
Sınav için beklentiye girme gir sınava bu sınavdan düşük alacakmış gibi rahat rahat soruları çöz baktın sıkıldın ver kağıdı bitir sınavı
daha çok sınava gireceksin bu sınavdan düşük almaktan korkma korkacağın şey şu olmalı bu sınavdan düşük aldım tamam ama ne yapıyorum daha yüksek almak için hiç bir şey mi o zaman stres yap zaten normal olanı ama düşük almaktan korkma daha fazla çalışamamaktan kork.

İletişim konusunda ise olabildiğince insanlarla konuş, bir kelimeyi söylemedin ve komik oldu ve gülündü mü sende gül daha sonra kaldığın yerden devam et mesela ben bir çok kelimeyi söylemem ve komik olabilir gülünebilir ve bende onlara eşlik eder gülerim kafana takma gülmeye devam et.
 
Üst