Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şu anki durumum

Dostum hiç arkadaşım yok vs. Başka şey tüm gün evde oturuyorum demek bambaşka şey çık ve kendini geliştir yukarıda bir sürü güzel öneride bulunmuş zaten arkadaşlar bu konu hakkında. Kendini geliştirirken bir yandan da zaten sosyal ortamlara girip yeni insanlarla tanışacaksın
İnsanlarda iz bırakamadığını söylüyorsun nasıl bir iz bırakmayı bekliyorsun ki bazı şeyleri çok kafaya takıyorsun gibi geldi bana,
Rahat ol içinden geldiği gibi davran, konuş emin ol etkilenecekler. İnsanlarla birtakım ortak duygu, amaç vs. taşımaya başlayacaksın. Zaten arkadaşlığın da temeli budur.
Fazla kafaya takma,
Hayatın tadını çıkar :)

"Zafer Sızlanarak Kazanılmaz" Al bu kitabı, çok faydasını görürsün. PDF de bulmaya çalışabilirsin, sana kalmış bir durum.

Real alfa olayı güzel anlatmış aynı şekilde Maleficus0 da güzel bir sözden bahsetmiş.
"Kadınlar hayatını güzelleştirmek için gelmezler. Güzel olan hayatına dahil olmak için gelirler."
Git kendi başına yeni yerler keşfet,farklı eylemler yap,yeni şeyler öğren kendini geliştir,git bir kaç insanla sohbet et zaten bu şekilde bir şeyler keşfedip öğrenirsen o süreçte yeni insanlarla tanışmış olacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8