Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şu derin mesele...

Bu aşağılık ve güçsüz dişilerin bize tapmasını sağlayacak temel ilke nedir

İhtiyaçtan kastın nedir?Bu kadın kendi başınamı çocuk yapacak?yada kendi başınamı evlenecek?Eğer dominat karakterli bir hatun ise,benim ayaklarım yere basıyor ben kendime yeterim diyen varsa daha ben öyle birisini görmedim,ozaman ayrı ancak;
Kadının nasıl bir biyolojik makina oldugunu ve yakıtının aptalca duyguları oldugunu anlarsan,ve sende o süreci manüpüle edip zihnine sağlam bir tokat çakarsan,Sen onun için bir İlah olursun...

İhtiyaçtan kastın nedir?Bu kadın kendi başınamı çocuk yapacak?yada kendi başınamı evlenecek?Eğer dominat karakterli bir hatun ise,benim ayaklarım yere basıyor ben kendime yeterim diyen varsa daha ben öyle birisini görmedim,ozaman ayrı ancak;
Kadının nasıl bir biyolojik makina oldugunu ve yakıtının aptalca duyguları oldugunu anlarsan,ve sende o süreci manüpüle edip zihnine sağlam bir tokat çakarsan,Sen onun için bir İlah olursun...
ipleri karşısındakine vermeme ,ihtiyaç duymamaktır.İsteyen gitsin zaten yeterince yanımda birileri var imajı çizmelisin.

olayı dişilere indirgemez, her türlü insan ilişkilerini yönetebilmeyi öğrenirsen dediğin olur
Konu aşağılık dişilerin bize tapmasını sağlamak ve temel ilke demiş!
o soruya karşılık yaptım yorumu ,genel anlamda deseydi insan ililkilerindende bahsederdik.Zaten amaç iletişim.

Sen, kastettiğim ihtiyacı çok yanlış anlamışsın be dostum. pilavboy sana doğru açıklamayı yapmış. umarım anlamışsındır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8