Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sürekli bilmiyorum diyor

Kızı güldürüyorum, ilgisi benim üzerimde, beni kestiğini yakalıyorum ama konuşmada geyik muhabbeti yaparken falan çok fazla bilmiyorum lafı duyuyorum bu anormalleşti bu ne demek oluyor sizce?

Bilmiyorum diye neye diyor pek açıklayıcı bir soru olmamış herkes farklı anlayabilir dostum saygılar...

Bilmiyorum diye neye diyor pek açıklayıcı bir soru olmamış herkes farklı anlayabilir dostum saygılar...
Bir şey söylüyorum yada bir kaç şey bunlara bilmiyorum diye yanıt veriyor ama ilgili gibi daha önce çok kızda karşılaştım ben çözemedim

Bir şey söylüyorum yada bir kaç şey bunlara bilmiyorum diye yanıt veriyor ama ilgili gibi daha önce çok kızda karşılaştım ben çözemedim
Test ediyor olabilir, sen de biraz soğuk yapmalısın mesela konuşma olduğu zaman o 3 kere konuşsun sen 1 kere konuş

Mecburiyetin mi var? Başka kızlar var. Onlarla konuş ve zaten ilgiliyse bu durum onu çatlatır; tıpış tıpış yanına gelir.
Ona patronun kim olduğunu göster.

Sen de aynı şekil bilmiyorum de. Neden öyle yaptığını sorarsa, sen neden öyle yapıyorsun diye sor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8