• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sürekli “boş yapma” diyen kız??

HuseyinS

Üye
Katılım
23 Aralık 2018
Mesajlar
44
Yaş
17
Şehir
İstanbul
Selam arkadaşlar, konu başlığı saçma gelmiş olabilir. Hızlıca anlatayım.
Tabak olarak gördüğüm birisi vardı. Kız baya samimi davranıyordu. Aynı arkadaş grubunda olduğumuz için okulda öğle arası yemeklere beraber çıkıyoduk.

Benim gitmediğim bir gün bu kız en yakın arkadaşıma sevgilisi olduğunu söylemiş.(2 yıllık neredeyse). Ben de öğrenince kızı direk friendzonea attım, uğraşamam böyle sevgilisi olan kız tripleriyle. Sevgilisi azıcık belalı bir tipmiş. Şimdi dayak da yemeyelim kız için.

Herneyse kızı fz’a atınca iyice saçmalamaya başladı. Arkadaşlarıma bir şey anlatırken(baya hararetli anlatırım) gelip boş yapma diyor. Onayla abart taktiğini yapıyorum. Aynısını başka bir zaman görünce yine yapıyor. Papağan gibi amk sürekli aynı şey.

En sonunda sinirlenmeye başlıyorum artık. Hafızası resmen iki kelimeden oluşuyor. (Bak nasıl sinirlenmişsem...) Yanında gayet sakin kalıp cevap bile vermemeye, bi ara verdiğim ilgiyi sıfırlamaya başladım ama şu boş yapma dediği zaman için ağır bir neg istiyorum. Veya söylenecek bir söz..
 

Zerrlox

Üye
Katılım
1 Ekim 2018
Mesajlar
27
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Seni twitter'da aynı soruyla şimdi burda görünce nacizane fikrimi söylemek istiyorum.1-2 Defa boş yapma dese şakasına sende takılır eğlenirsin.Fakat bence saygısızlık boyutuna geldiğinde artık neg değil,ağzının payını iyice vermelisin.Belirli çizgilerin ve sınırların olmalı haliyle.Senin fikirlerini,anlattıklarını sürekli kötüleyen bir insanı çekmek zorunda değilsin.Tavrını koy birdaha söylemesin.Kırmızı çizgilerini insanlara bırak göster sen kaybeden olmazsın.
 
Son düzenleme:

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
135
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Başlığı görünce sinirlendim. Neg'i falan boşver, ağır şekilde bozup at ki bir daha bu hadsizliği yapmaya yeltenmesin bile.
 

macellan

Üye
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
40
Şehir
Van
Yolu ver gitsin dostum en güzeli bu , gram sinirlerini oynattığına değmez bu tip bir kız.
 

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Katılım
23 Temmuz 2018
Mesajlar
216
Yaş
25
Şehir
Ankara
Madem önemi kalmamış gözünde F.Z.'a almışsın ne diye hala onu önemser gibi konuşuyorsun?
Arkadaşların dediği gibi bu durumlarla karşılaştığında iki seçeneğin var..
Birincisi umursamazsın.. (Çokta tın onun çerçevesine girmezsin)
İkincisi senin modunu düşürüyorsa kırmızı çizgini gösterirsin. Belli ki sana saygısını da yitirmiş.. Saygı ve Senin liderliğini kabul etmeyen dişi zaten onunla ne arkadaş olur ne de sevgili.. Ben bu arada güzel kızları kendime arkadaş yapmam orası ayrı :)
 
Üst