Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tabak Çevirmek Nedir?

Apollo

It's all about power.
Forumdaki dostlarımızdan bir tanesi "tabak tabaktır" mentalitesi ile bir kıza açılış yapıp kız arkadaşını aldatmış, açılış yaptığı kız da mevcut kız arkadaşla bir şekilde iletişime girmiş ve dostumuz pirince giderken bulgurdan da olmuş.

Anlaşılan tabak çevirmekle alakalı ciddi yanlış anlamalar var, bu konuyu bu yüzden açma gereği duydum. Bunun en temel sebebi, bir çoğunuzun temel atmadan bina dikmek istemesinden kaynaklı.

Tabak çevirmek kesinlikle mevcut ilişkinizi aldatmanız demek değildir! Tabak çevirmek aldatmak demek değildir! Tabak çevirmek aldatmak değildir!

Kafanıza yeterince kazındı mı? Güzel.

Bir erkek, opsiyonları kadar güçlüdür. İşte tabak çevirmek bize bunu sağlıyor. Tabaklarınızın hepsiyle yatıyor olmanız, ilişkiniz olması gerekmiyor. Tabaklar birer opsiyondur. Bazıları size duygusal yatırım yapmaya başladıkları zaman (ki bunun için oyunu doğru oynamanız gerekiyor) siz de onlara karşılık verip tabiri caizse rütbelerini yükseltirsiniz. Bir kız sevgiliniz olabilecek kadar size duygusal yatırım yaptıysa, bu hayatınızdaki diğer tabakları bırakmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Fakat o tabakların sevgiliniz mevcut bulunduğu sürece rütbe yükselemeyeceği anlamına gelir. Fakat bir kız sizinle sadece yatıyorsa, hali hazırda diğer tabaklarınızla da yatabilirsiniz. Çünkü siz bir ilişkiye kendinizi bağlamamışsınız, böyle bir söz vermemişsiniz. Kız gelip de size "Başkasıyla da mı yatıyorsun?" dediği zaman rahatlıkla, "Evet, biz ilişki yaşamıyoruz ki?" diyebilirsiniz.

Eğer herhangi seviyedeki herhangi bir tabak artık hayatınızda yer almayacağını söyler veya siz onu çıkarırsanız, sorun yoktur. Çünkü mevcutta başka tabaklarınız, başka opsiyonlarınız vardır. Aralarından bazıları oyununuza karşılık verip sizinle yatabilir, duygusal yatırımda bulunabilir. Bunu bildiğiniz için hiç bir kadına muhtaç değilsinizdir. Tabak sayınız optimum seviyede tutup onları çevirmeye devam etmek bu yüzden önemlidir.

Hiç bir kadını ciddi manada yatırım yapmadan sevgili seviyesine çıkarmayın. Çıkardıysanız da aldatmayın. Eğer ilişkiye devam etmek istemiyorsanız, etmezsiniz bu kadar basit. Fakat tekrar söylüyorum, TABAK ÇEVİRMEK ALDATMA EYLEMİNİ İÇERMEZ.

Bir an o konuyu okuyunca tabak çevirmeyi ben mi yanlış anladım acaba şüphesini düştüm.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8